lekarz Mirosława Cieślak

2,9
2,7

Nie polecam. Co prawda od moich wizyt u pani Mirosławy minęło już sporo czasu ale strasznie je wspominam . Tak bardzo chciałam iść do kobiety i bardzo tego żałuję . Pani doktor jest niemiła i opryskliwa . Zrobiła mi podstawowe badania na których wyszła nadżerka oraz bakterie wykazane na cytologii. Dostałam tabletki dopochwowe które wywołały grzybicę . Byłam wtedy młodziutka i to była moja pierwsza wizyta u ginekologa . Gdy próbowałam dowiedzieć się czegoś więcej o nadżerce rozmowa weszła na taki poziom że zastraszyła mnie że mnie zaraz wyprosi . Porostu okropna kobieta. Ton i podejście zmieniła dopiero gdy zadzwoniłam że wywołała mi grzybicę tymi tabletkami wtedy przyjechałam i była już inna rozmowa ale dziewczyny lepiej zapłacić za prywatną wizytę u kogoś kto nie pracuje za kare 🤗

Wczoraj byłam u Pani na wizycie i chciałabym jak najszybciej o niej zapomnieć. Była niedelikatna i opryskliwa

bardzo polecam Panią doktor ... od roku do niej chodzę, zawsze dokładnie bada i robi Usg, prowadziła również moją ciąże, i choć obumarła to bardzo delikatnie do mnie podeszła i wszystko wytłumaczyła, również po poronieniu i zabiegu przyjeła mnie na kontrole i wszystko dokładnie sprawdziła ... Teraz przygotowuje mnie do kolejnej ciąży. Konkretna i przesympatyczna kobieta. Szczerze polecam ja oraz moja siostra i kilka koleżanek :)

Okropna Pani Doktor! jest niemiła i nieuprzejma, wiecznie poirytowana. Naprawdę wolę prywatne wizyty, ale u lekarza z poziomem. Nie polecam tej Pani. Wielu moich znajomych zrezygnowało z wizyt u niej. Pozdrawiam.

Jest bardzo nie miłym lekarzem ! Nawet by jej swojej kotce nie poleciła!

Jest bardzo nie miłym lekarzem ! Nawet by jej swojej kotce nie poleciła!

Pani doktor jest bardzo miłą i ciepłą osobą. Dokładnie wszystko tłumaczy. Ma doskonałe podejście do pacjenta. Bardzo dużo mi pomogła. Gdyby nie ona dostała wylądowałabym w wariatkowie. Osoba godna polecenia.

Bardzo niemiła i nieuprzejma kobieta. Więcej do niej nie pójdę. Wolę prywatną wizyte u lekarza na poziomie i z kulturą osobista.

Polecam.Lekarz godny polecenia,jestem bardzo zadowolona z wizyty.

Polecam.Lekarz godny polecenia,jestem bardzo zadowolona z wizyty.

Nie można się do niej dodźwonić. Czasami jest nie uprzejma. Zagląda w książeczke ubezpieczeniową przed wizytą. Czyta ją.