dr Mirosława Karpcow-Pilak

Lekarz rodzinny, Pediatra

Pani doktor od ponad dwudziestu lat jest super lekarzem i w dalszym ciągu pogłębia swoją wiedzę, którą wykorzystuje w praktyce.

chodziłem do tego lekarza przez rok, cały czas mnie zbywał, a na prośbę o skierowania na badania, reagował śmiechem. no cóż, mądrzejsi lekarze stwierdzili, że mam zespół reitera, a przez opóźnienie w diagnozie, muszę leczyć się bardzo długo...

Wydaje mi się, że zaszła pomyłka, to jest urzędnik z ZUS-u a nie lekarz.

Wydaje mi się, że zaszła pomyłka, to jest urzędnik z ZUS-u a nie lekarz.

Lekarz ignorujący chorego pacjenta, bardzo nerwowy, raczej nie chcący pomóc. Bardziej może zaszkodzić niż pomóc.

Sprawnie, szybko, profesjonalnie. Serdecznie polecam, to bardzo dobry lekarz.

Sprawnie, szybko, profesjonalnie.
Serdecznie polecam, to bardzo dobry lekarz.

Przepisałam się do tego lekarza z dziećmi po tym, jak inny lekarz tej placówki przez pól roku nie mógł poradzić sobie z zakażną chorobą dziecka. jest to kompetentny pediatra, poświęca bardzo dużo czasu dzieciom, zleca potrzebne badania i konsultacje specjalistów. Czasami marudzi, narzeka, także na innych pacjentów, ale to ludzkie. obowiązkowa, nie spóżnia się do pracy, mogę ponażekać ew. na współpracujące pielęgniarki, miewają muchy w nosie i wtedy są opryskliwe. Bardzo podoba mi się zapisywanie leków i stosowania na osobnej kartce, zakręcony rodzic przeważnie nic nie pamięta po wizycie. i ...

i dorosłych pani doktor lekceważy, zawsze coś przepisze, ale pacjent ma poczucie, że nie zebrano wystarczającego wywiadu. O skierowanie do specjalisty muszę prosić, ale je dostaję.
Ogólnie jestem zadowolona, jest to kompetentny lekarz pediatra, moje zdrowie jest jeszcze niezłe, jakos sobie radzę.

Wzbudza zaufanie i wykazuje fachowość,jest nastawiona na pomoc dla zwykłego człowieka.W moim przypadku odczułem to wyraznie,w przypadku kiedy otrzymałem nierealny,odległy termin wykonania specjalistycznych badań.Dzięki tej Pani badania te wykonano mi w normalnym terminie.Polecam tą panią lekarkę wszystkim.

Kiepski lekarz. Wydaje się, że nie jest kompetentny, potrafi tylko zapisywać antybiotyki o szerokim spektrum działania. Nigdy nie tłumaczy co pacjentowi dolega. Również ma pretensje do pacjenta, jeżeli ten nie może się wyleczyć albo szuka przyczyny swojej choroby.

Nigdy nie tłumaczy co pacjentowi dolega.

Jestem bardzo zadowolona z pani doktor z całą rodziną leczymy się ponad 15 lat i nigdy nie było żadnego problemu.Jest bardzo uprzejma ,poświęca dużo czasu na pacjenta.bardzo polecam leczenie u pani doktor .

Lekarka która nigdy nie podaje nazwy choroby, przepisuje m.in:ibuprom zatoki, claritine se. Skarżyłam się na ból nogi pani doktor zapytała się czy ból jest uciążliwy? jakby od razu nie mogła dać skierowania gdzie dalej. Nie polecam