dr hab. n. med. Mirosława Kowalska

Super profesjonalne podejście. Gorąco polecamy Pani doktor, doświadczenie i podejście do maluchów pierwsza klasa.

Lekarz z powołania, rzeczowy, kompetentny, kontaktowy, życzliwy, długie kolejki w poczekalni mówią same za siebie - to jeden mały minus. Już 3 lata moja córka alergiczka jest pod opieką pani doktor , gorąco polecam

Bardzo kompetentny lekarz. Zawsze trafna diagnoza.

Bardzo kompetentny lekarz. Zawsze trafna diagnoza.

Bardzo dobry lekarz leczy alergię płuca i jest pediatrą takiego lekarza to chwalić.

chodzimy do pani doktor zarowno prywatnie jak i na kase chorych. goraco polecam. bardzo dobry specjalista. corka przez rok byla co chwile leczona antybiotykami natomiast okazalo sie ze jest uczulona na kurz i wystarczyl syropek antyalergiczny zeby dziecko bylo zdrowe, czasami dostaje wziewy i na tym sie konczy plecam pania doktor bo to wspanialy specjalista jakich niestety malo

Jest przemiłym CZŁOWIEKIEM!Rodzica i małego pacjenta traktuje bardzo dobrze.Gorąco polecam!

Byłoby super gdyby nie fakt ,że jako prywatna wizyta tak długo trzeba czekać w kolejce.Według mnie pani doktor powinna coś z tym zmienić.

Bardzo kompetentny lekarz. Zawsze trafna diagnoza. Leczę synka od 4,5 roku u pani doktor. Jest specjalistą nie tylko w pediatrii ale również w alergologii więc wizyty są kompleksowe. A wielokrotnie inni lekarze proszą o konsultację własnie Pani doktor Kowalskiej. Więc ma również uznanie wśród innych Koszalińskich lekarzy.

Pomimo przewlekłej choroby i tego ze wracja u nas ciągle te choroby i tak polecam, bo po pierwsze lepszego prdiatry nie spotkałam,a mam dwoje dzieci i juz cos wiem o chorobach, a po drugie kompetencja i zrozumienie to sa u Pani doktor na najwyższym poziomie... Polecam

chodze do pani doktor juz dwa lata z moim dzieckiem i jestem baaaaaaardzo zadowolona. wczesniej moja mama leczyla mnie u niej i takze byla bardzo zadowolona :):):)