Mirosława Liberacka-Dzięcioł

Ortodonta, Stomatolog

2,4
2,4
1,8

W pełni zgadzam się z przedmówcami. 2,5 roku na korekcję zgryzu to dla Pani dr ciągle mało- brak efektów i ciągłe przeciąganie sprawy w czasie. Śmiem nawet stwierdzić, iż Pani doktor przez pierwsze dwa lata ignorowała wręcz sugerowany przeze mnie brak postępów w leczeniu. Ostatnie pół roku to naprawa metodą prób i błędów. Pragnę jeszcze napomknąć o niezapowiedzianej podwyżce ceny za wizytę po kilku miesiącach leczenia. Odradzam.

Byłam pacjetka Pani doktor kilka lat, niesety za kazdym razem slyszałam ze juz konczymy i bedziemy sciagac aparat.Niestety tak minely 3 lata i kilkanascie tysiecy wydanych na leczenie.efektu nie było a ortodontke zmieniłam bo uwazam ze dla Pani dr Dziecial licza sie tylko pieniadze a nie zdrowie pacjenta, nawet na wizyty sie spozniała i nie szanowala innych pacjentow.Zmieniłam ortodontke i mam teraz piekny zdrowy usmiech przez rok leczenia u innych lekarzy.

Do tego lekarza trafiłam z powodu wady zgryzu. Przez 2,5 roku lekarz ten nie potrafił skorygować diastemy między dwoma jedynkami. Stały aparat na zęby został źle założony, co powodowało, ze wystające druty z aparatu drażniłi i kaleczyły od strony wewnętrznej mój policzek --> co prawdopodobnie, jak zasugerował lekarz ze szpitala mogło spowodować mój stan, a mianowicie naczyniak w policzku i w konsekwencji poważna operację. Obecnie leże w szpitalu, i patrze sie w swoje odbicie w lustrze widząc powrót moich zembów do stanu sprzed noszenia aparatu. Zatem lekarz ten nie pomógł, a najprawdopodobniej zaszkodził mojemu zdrowiu. Nie polecam!!!!

Ja uważam moja pani jest super. Chcem miec po sciagnieciu aparatu piekne, proste, zdrowe zeby. A lekarze to uzdrowiciele wiec trzeba ich szanowac bo to oni nas przytrzymuja przy zyciu.

Niestety nie polecam tego Ortodonty jeżeli komuś zależy na pieniądzach . Wiadomo że dla zdrowia człowiek zapłaci każdą cenę ale człowiek nieprzypuszczał że będzie nosił tak długo aparat. Na początku słyszałem że 1 rok później że do sylwestra a i dalej noszę .KOlega pół roku później założył i już pół roku ma ściognięty . Wiadomo że zależy od kości i od anatomii człowieka jak szybko się ułoży zgryz ale coś czuję że dało by radę szybciej załatwić tą wadę . Pozdrawiam

Jeżeli chcesz wydać naprawde DUŻO za leczenie bez większych rezultatów to jest ok. Nie polecam, chodzi jej tylko o kase.

nie polecam, często są opóźnienia, po ściągnięciu aparatu widać defekty zębów, nie mam już sił się wykłócać, wg mnie naprawia zęby metodą prób i błędów - a może tutaj zamek przykleję będzie dobrze...chcesz mieć ładne zęby wybierz innego ortodontę, ja nie polecam tego lekarza

brak kontaktu z pacjentem,krótkie wizyty-opóźniajace sie-wysokie koszty leczenia