lekarz Mirosława Podoska

Bardzo polecam Panią doktor, miła wszystko wyjaśnia co do operacji. Dlugo badała mnie żeby znaleźć guzka , profesjonalizm w swojej dziedzinie .

Pani Mirosława, badała mnie ginekologicznie przed przyjęciem do szpitala z powodu wyrostka robaczkowego. Stwierdziła "Masz super macicę i nic tylko dzieci rodzić" po dwóch dniach na stole operacyjnym okazało się że mam pęknięty torbiel na jajniku. Podczas badania torbiel pęknięta już była 24 godziny temu. To że nie doszło do zapalenia to tylko szczęście.

Ordynator.... Masakra, nieuprzejma, brak podejścia do pacjenta, kompetencje na niskim poziomie. Uważam że ma braki z doksztalcania. Jak nie wie co zrobić w danym przypadku to zasłania się Opolem. Lepiej było za lekarzaZimocha w tym szpitalu. Nie polecam.

Osoba Pani Mirosława Podoska prezentuję szpital w Namysłowie będąc tam ordynatorem i pełni bardzo odpowiedzialną funkcję lecz jej "posada" a rzeczywistość jest odmienna "służbie"-pracy, którą wykonuję. Jest osobą niekompetentną jeżeli chodzi o zajmowane stanowisko jej podejście do PACJENTA wiele mówi o tym, brak indywidualnego podejścia, zbywanie PACJENTA w szpitalu w którym pracuję aby tylko skierować się na prywatną wizytę !!! arogancja którą Pani pokazuję z pewnością odstrasza PACJENTÓW przykład: wizyta kobiety w 5 miesiącu ciąży w szpitalu w dzień wolny-święta jest kwitowane z ust Pani Doktor słowami "po co Pani przychodzi w święta" !!! a po to przyszliśmy ponieważ dziewczynę bolał w nocy brzuch i chciała zareagować i dowiedzieć się czy to nie jest nic złego !!!

trafiłam do szpitala w zeszłym roku pani doktor nie chciała mnie operować i wysłała mnie do Opola mówiąc że tam są lepsi specjaliści niż ona dzięki jej postawie żyję a Pani doktor dziękuję za tę decyzję jest bardzo dobrym lekarzem który wie że umiejętności to nie wszystko trzeba jeszcze mieć zaplecze żeby móc pomagać

Pani Podoska jest dobrym lekarzem do momentu wystąpienia problemów.Obecnie wizyta to koszt 130zł z czego połowa czasu to opowiadanie historii życia pani doktor. Choć braku uprzejmości nie mogę zarzucić.

Jestem pacjentką Pani dr Podoskiej od niedawna i powiem szczerze, że jeszcze nie spotkałam sie z takim lekarzem jak Ona.. Miłą, zawsze odpowiada na pytania (konkretnie i zrozumiale), nigdy nie odmawia pomocy. Lekarz godny polecenia.

Wspaniała lekarka, profesjonalistka w swoim zawodzie, z wieloletnim dowiadczeniem zawsze uprzejma, uśmiechnięta,prowadziła moją całą ciąże,była ze mną przy porodzie,Polecam!!!

Rodziłam w szpitalu w którym pracuje doktor Podoska a ze to była moja druga ciąża to już miałam pewne doświadczenie i bardzo zaintrygowała mnie jej opinia o czopie śluzowym gdyż przez dwie ciąże czop odszedł mi dokładnie tydzień przed rozwiązaniem a ona poinformowała pacjentkę której odszedł czop w szpitalu że od odejścia czopu do 24 godz urodzi może się czepiam ale po tej historii nie odwiedziłabym jej gabinetu.

Uprzejma i kompetentna osoba, prowadziła moją ciążę od początku aż po sam finał. Nie zostawia pytań bez odpowiedzi, co dla laików w wielu kwestiach jest istotne. Serdecznie polecam.