Mirosława Sosińska-Walczak

Jarocin
51,9674217,5016740 62 747 28 35

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.65
32 opinie

NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Do Pani Doktor chodzę od 4 lat i jeszcze ani razu się nie zawiodłam. Polecam wszystkim!!!

Naprawde Pani Sosinska jest swietnym lekarzem, chodziłam wcześniej do innego, ale sie przepisalam, bo kolezanki polecaly ja i kurde naprawde swietnie trafilam;D

80 zł razem z cytologią, bez chyba 70 zł

Bardzo dobry lekarz. W gabinecie miła atmosfera. Pani dr odpowida na każde pytania. Z czystym sercem mogę polecić tą panią dr

(-;jestem zadowolona z lekarza. chyba wszystko podalam w odnosnikach wyzej. bez sensu ten komentarz teraz.

Czy ktoś może mi powiedzieć w jakich godzinach przyjmuje pani doktor prywatnie?

Do p.Sosińskiej chodzę od 18 roku życia, co prawda mam dopiero 22, ale bez żadnych wątpliwości będę chciała wkrótce poddać jej opiece swoją ciąże. Pani Doktor jest bardzo seympatyczną osobą, zna się na rzeczy, i wzbudza 100% zaufanie. Polecam każdemu kto o nią zapyta. Moja siostra też korzysta z jej usług, i również jest bardzo zadowolona :) Pozdrawiam

Nie polecam! Ktoś zwija się z bólu a Pani doktor powie ,że pacjentki same ustalają która wchodzi. To jakaś kpina!

Ja mam wrazenie, że Pani Doktor stara się być miła na siłe. Usmiech jakby przyklejony do twarzy. Prowadzi moja ciążę, na leczenie nie narzekam.

polecam panią doktor Sosińską gdyż jest znakomita, dokładnie tłumaczy wszystkie problemy i w razie potrzeby Szybko i skutecznie reaguje, moja pierwsza i najważniejsza wizyta ginekologiczn odbyła się właśnie u niej zdenerwowanie ustąpiło i chodzę z przyjemnością już od paru lat i napewno nie zmienię, gdy będę w ciąży to bez wahania powierze w jej ręce zdrowie i życie moje i mojego dziecka

Niestety Pani doktor zupełnie nie wie co robi. Przepisuje złe leki, tracąc cenny czas chorych kobiet. Może do rutynowych badań dobra, ale z poważniejszymi problemami lepiej omijać ją szerokim łukiem!

SUPER PANI DOKTOR .POLECAM MŁODYM I STARSZYM KOBIETOM.....WYTŁUMACZY KAŻDY PROBLEM ZDROWOTNY.

Nie polecam pani dotor , jest nie kompetentna , bagatelizuje wiele dolegliwosci , zwłaszcza u pacjentek w ciąży .Odniosłam wrażenie , że moja ciąża bliżniacz to dla pani doktor problem. Zdecydowanie odradzam kobietą w ciąży.

Ciesze się,że siostra poleciła mi Panią doktor, ponieważ jest to kompetentna, miła i spokojna osoba.Pani Doktor prowadziła moją ciążę prawie od początku i jestem bardzo zadowolona.Dokładnie tlumaczy wszystko, doradzi i przede wszystkim ma czas dla pacjentki.Pani doktor przyjmowała mnie i prywatnie i na nfz i nie czułam żadnej różnicy w podejściu do badań itp.

POLECAM WSZYSTKIM PANIĄ DOKTOR JEST BARDZO MIŁĄ OSOBĄ ZAWSZE MA CZAS DLA SWOICH PACJENTEK PROWADZI MOJĄ CIĄŻE ZAWSZE WSZYSTKO DOKŁADNIE TŁUMACZE A W RAZIE POTRZEBY SZYBKO INTERWENIUJE W PRZYPADKU ZAGROŻENIA. TO NAJLEPSZY LEKARZ JAKIEGO ZNAM.

bardzo dobry lekarz polecam wszystkim.a czy ktos moze mi podac numer tel na prywatne wizyty.

Pani doktor prowadzi moją ciąże i co dla mnie najważniejsze, to czuje się bezpiecznie bedąc pod Jej opieką.Bardzo spokojna, miła i kompetentna.Polecam

Pani Sosińska to bardzo dobry lekarz ginekolog. Prowadzi moja ciąże i jestem bardzo zadowolona. Tylko mam pytanie czy może ktoś wie w jakich godz. pani doktor przyjmuje w medicusie?

Pani Sosinska jest super mam 19 lat i 24listopada 2010roku urodzilam zdrowe dziecko caly okres ciazy chodzilam do pani doktor jest mila i zawsze mowila gdy bylo cos nie tak:-)polecam

super lekarz,swietny specjalista,bardzo mi pomogla.pani doktor jest bardzo mila i uprzejma.jestem bardzo zadowolona,moge smialo polecic wszystkim kobietom.

Pani Doktor prowadziła mi dwie ciąże z NFZ. Nie dość że bez kosztów to profesjonalnie i konkretnie. Pomiary wagi płodu idealne (choć na słowo w szpitalu nie chcieli wierzyć ;) ) sprawdziły się w 100% Serdecznie POLECAM

bardzo sympatyczna i kompetentna Pani doktor

Pani Sosińska jest swietnym lekarzem . Jestem jeszcze nastolatką wiec jak mowia pierwsza wizyta jest najwazniejsza i pozwolila mi zaufac p. doktor. Mimo ze poszlam razem z mama bez zarejstrowania sostalam przyjeta . P. Sosińska juz na pierwszej wizycie wykryla ze jest cos nie tak od razu podjela mnie leczeniu . Teraz dzieki niej nie mam zadnych problemów zdrowotnyvh ; )) Bardzo polecam p . Sosińską !!!!!

Pierwszy raz pomylilam o miesiac date spotkania w publicznym osrodku zdrowia. Weszlam i okazalo sie, ze wizyte mam dopiero za miesiac. Pani doktor przebadala mnie bezplatnie i byla przy tym bardzo mila, nie dajac mi odczuc, ze pracuje nademna absolutnie za darmo. Oprocz fachowego i rzetelnego badania, nie czulam kompletnie spiecia (co wczesniej zawsze mi towarzyszylo). Nigdy nie krepuje sie zadawac nawet najbardziej wstydliwych pytan. Mam dwoje dzieci i kazda wizyta u dr Sosinskiej dodaje mi pewnosci i radosci z macierzynstwa. Z drugim dzieckiem, w trzecim miesiacu ciazy, mialam ogromny krwotok, to byla niedziela. Przerazona zadzwonilam do p. doktor i od razu kazala nam przyjechac, mimo ze spedzala niedzielne popoludnie z rodzina. Teraz mieszkamy w UK, dzwonie czesto proszac o porady i zawsze je otrzymuje. Wczesniej chodzilam do wielu innych lekarzy - ginekologow, ale pod kazdym wzgledem wypadaja slabiej. Polecam ten gabinet wszytkim, naprawde kompetencje p. Sosinskiej sa na medal.

Wspaniała lekarka. Spełnia moje oczekiwania w 100%. Pani Doktor prowadziła moją ciążę, wszystko mi wyjaśniła, byłam spokojna. W odpowiednim czasie wypisała skierowanie na badania prenatalne. Teraz jestem mamą ślicznej córeczki. Zawsze udziela informacji, gdy jej potrzebuje, chętnie odpowiada na pytania pacjentki. W gabinecie bardzo miła atmosfera !!! - kompleksowe badania ginekologiczne. Zawsze ma czas. Poświęca pacjentce tyle czasu ile ona potrzebuje Gdyby coś się działo zawsze można się do niej zwrócić - nie ma problemów z umówieniem sie na wizytę. Świetny lekarz, świetny fachowiec !!! Jestem bardzo zadowolona Polecam Panią Doktor! 

witam, czy któras z Pan mogłaby mi podac nr kontaktowy do Pani dr na wizyty prywatne??? bo niestety zgubiłam

świetny lekarz!!:) w gabinecie bardzo miła atmosfera!! chętnie odpiwiada na pytania pacjentki.

Świetny lekarz, jestem bardzo zadowolona

Polecam!nie ma problemów z umówieniem sie na wizytę, kompleksowe badania ginekologiczne, poświęca dużo czasu pacjentce

wspaniała lekarka godna polecenia. Spełnia moje oczekiwania w 100 procentach,tłumaczy chorobę. Pani doktor prowadziła moją ciążę. W odopwiednim czasie wypisała skierowanie do szpitala ,gdy pojawiły się problemy. Zawsze udziela informacji gdy jej potrzebuje.

Polecam Panią doktor, świetny fachowiec. Atmosfera wspaniała, poświęca pacjentowi tyle czasu ile on potrzebuje. Prowadziła moją ciążę, wszystko mi wyjaśniła, byłam spokojna. ponato zawsze ma czas, gdyby coś się działo zawsze można się do niej zwrócić. Polecam.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny