lekarz Mirosława Sosińska-Walczak

sztuczny usmiech nic nie pomoże.Nie polecam,nie zleca na chociażby ogólne badania przez 5 lat leczenia mimo przepisywanych leków.Upomnienie odbija się buntem ze strony lekarki

NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Do Pani Doktor chodzę od 4 lat i jeszcze ani razu się nie zawiodłam. Polecam wszystkim!!!

Naprawde Pani Sosinska jest swietnym lekarzem, chodziłam wcześniej do innego, ale sie przepisalam, bo kolezanki polecaly ja i kurde naprawde swietnie trafilam;D

80 zł razem z cytologią, bez chyba 70 zł

80 zł razem z cytologią, bez chyba 70 zł

Bardzo dobry lekarz. W gabinecie miła atmosfera. Pani dr odpowida na każde pytania. Z czystym sercem mogę polecić tą panią dr

(-;jestem zadowolona z lekarza. chyba wszystko podalam w odnosnikach wyzej. bez sensu ten komentarz teraz.

Czy ktoś może mi powiedzieć w jakich godzinach przyjmuje pani doktor prywatnie?

Czy ktoś może mi powiedzieć w jakich godzinach przyjmuje pani doktor prywatnie?

Do p.Sosińskiej chodzę od 18 roku życia, co prawda mam dopiero 22, ale bez żadnych wątpliwości będę chciała wkrótce poddać jej opiece swoją ciąże. Pani Doktor jest bardzo seympatyczną osobą, zna się na rzeczy, i wzbudza 100% zaufanie. Polecam każdemu kto o nią zapyta. Moja siostra też korzysta z jej usług, i również jest bardzo zadowolona :) Pozdrawiam

Nie polecam! Ktoś zwija się z bólu a Pani doktor powie ,że pacjentki same ustalają która wchodzi. To jakaś kpina!