dr Monika Adamczyk-Sowa

Neurolog

nic dodac, nic ujac. polecam ta lekarke, zna sie/

nic dodac, nic ujac.
polecam ta lekarke, zna sie/

Robiłam emg. Wszystko zmierza ku dobremu. Pani doktor to bardzo miła, sympatyczna osoba z duża dozą wiedzy, dlatego mogę bez problemu polecić leczenie u pani neurolog.

Bardzo dobry neurolog. Równięż trafiłam z polecenia i nie żałuję. Polecam!

Bardzo dobry neurolog. Równięż trafiłam z polecenia i nie żałuję. Polecam!

Trafiłem do Pani doktor do Med-kornu, co poleciła mi znajoma ze Świętochłowic, za co jestem jej mega wdzięczny, bo uświadomiła mi coś do czego podchodziłem zbyt luźno i właściwie olewałem sprawę. Od jakiegoś czasu irytowało mnie mrowienie w prawej dłoni, potem zaczęły się problemy, które wiązałem ze swoją niezdarnością - np. chciałem wziąć szybko szklankę z herbatą ze stoły, a ją przewracałem. Znajoma własnie uswiadomila mi że to nie jest takie normalne, że ciągle coś rozlewam czy upuszczam i rzeczywiście zaczalem dostrzegać jakieś problemy jakby z koordynacja, chwytnoscia. w konc polazłem więc do lekarza, neurologa i diagnoza była jasna. Po EMG okaząło się, że mam zespół cieśni nadgarstka jako efekt niedawnego wypadku. Jestem w trakcie leczenia, stan dłoni nie pogarsza sie jest lepiej. Radzę wszystkim nie ignorować z pozoru błachych problemów. Dziękuje pani doktor Adamczyk-Sowie.