lekarz Monika Antoniewicz

Brak profesjonalizmu. Wprowadzanie pacjenta w błąd przy umawianiu wizyty-Pani Doktor powinna zmienić asystentkę.

Zna się na swojej pracy.pogodna uśmiechnięta sympatyczna pani.z miła chęcią się wchodzi do pani gabinetu. Polecam

Prosze omijac obie Panie Antoniewicz i ich gabinet na browarnej W pile , jak najwiekszym łukiem . Takich partaczy i nie udolnych stomatolog w zyciu nie mialem na 2 leczone zeby 2 totalnie popsute.

Ta Pani w ogóle nie posiada kompetencji. Jej metody leczenia są prehistoryczne, zawsze jest opóźnienie ok.30minut. Jestem zmuszona po dwóch wizytach naprawiać staraty u innego stomatologa. Nie polecam!

Witam. Gorąco polecam Panią dentystkę. Profesjonalizm w każdym calu. Dzieci uwielbiają do niej chodzić i ja też.

Jako stały pacjent Pani Moniki gorąco polecam. Jej anielska uroda oraz uśmiech pozwala zapomnieć o strachu przed stomatologiem. Bardzo sympatyczna i rzeczowa, aż się nie chce z fotela schodzić. Pozdrawiam ;-)

Przemiła ,śliczna, usmiechnięta Pani Monika.Kompetentna i bardzo delikatna.Polecam,bo moja cała rodzinka to pacjęci Pani Moniki.

Bardzo miła,delikatna i kompetentna Pani doktor.Polecam wszystkim pacjentom, a zwłaszcza tym wrażliwym na ból.

Polecam, polecam !!! Jedna z najlepszych dentystek w Pile.

Polecam, polecam !!! Jedna z najlepszych dentystek w Pile.

Czy ktos sie orientuje czy Pani Monika jest Ortodoną?

Czy ktos sie orientuje czy Pani Monika jest Ortodoną?