Monika Baranowska

Dietetyk

Długie oczekiwanie na przesłanie nowej diety!!! dzień przed kolejną wizytą! bardzo droga!!! NIE POLECAM!

Pani Monika jako dietetyk wykazuje się dużą znajomością wiedzy dotyczącej żywienia. Wsłuchuje się w to co mówi pacjent i potrafi znaleźć dobre rozwiązanie. Podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie. Przed planowaną dietą prosi o wyniki i dopiero po otrzymaniu wyników przygotowuje dietę. Jestem zadowolona z pomocy Pani Moniki i polecam jej osobę.

Jestem zadowolona z pomocy Pani Moniki i polecam jej osobę.

Serdecznie polecam Panią Monikę wszystkim! jest świetnym lekarzem, super kontakt z pacjentem, diety są kolorowe, smaczne, a dieta działa. dzięki Pani Monice odniosłam już pierwszy sukces, 7kg mniej, będę dalej walczyć! :)

Korzystalam z porad Pani Moniki i szczerze powiem ze jestem bardzo zadowolna. Zaznaczam ze nie mam nadwagi moim celem bylo raczej uksztaltowanie sylwetki. Po dwoch miesiacach stosowania sie do rad Pani Moniki cel osiagniety

Polecam gabinet p. Moniki , diety są niedrogie, kolorowe i smaczne, widoczne efekty są jesli stosujemy sie w 100% do tego co mamy napisane. Ja jestem bardzo, bardzo zadowolona, chudnę sukcesywnie i czuję się super, motywacja jest we mnie większa do działania, POLECAM !!! Ale trzeba pamiętać , że cudów niema sam wizyta nie pomorze, ale stosowanie się do zaleceń napewno Kalisz

Jestem bardzo zadowolona za pomocy pani Moniki, prawda jest taka , że należy się trzymać ustalonych zasad jakie są zalecane na dany okres czasu przez panią dietetyk, jeżli tego się nie robi to niema cudów niestety. Ja chodzę do pani dłuższy czas i sukcesywnie tracę na wadze, ale jeśli się nie pilnuję to ona cudotwórcą nie jest i wtedy niema żadnych efektów. Diety są nie drogie po przeliczeniu nie tracę więcej jak na normalne jedzenie , ale posułki są kolorowe i smaczne. Polecam w 100%

To trochę dziwne, ponieważ wizyta tyle nie kosztuje. A skoro ktoś przytył tzn że pewnie była jakaś przyczyna. Przecież jakieś ograniczniki też muszą być. Nie dostaniesz coś za nic. Więc po co narzekać na kogoś?może lepiej spojrzeć na siebie?:) mnie pomogła, ale też się starałam i nie traciłam energii na bzdurne gadanie.

Niestety Pani dietetyk choć miła i kompetentna, nie potrafi ułożyć planu diety pod osobę. Dostałam dietę z podziałem na 1 plasterek serka i jeden plasterek szynki. Co mam zrobić z pozostałym opakowaniem, lub kawałem szynki? Niestety nie schudłam, a pieniądze wyrzuciłam w błoto. Pani dietetyk milutka i sympatyczna, ale nie ułożyła mi odpowiedniej diety niestety. :( Pierwsza wizyta około 170 złotych, a kolejne ok 50.

Jestem bardzo zadowolona z pani Moniki.Uwazam, że lepszego wyboru nie mogłam dokonać. Żałuje tylko, że nie zdecydowałam sie wcześniej na wizytę u dietetyka.Bardzo miła, sympatyczna osoba. Wiele wyjasniła, powiedziała jakie błędy popełniałam w moim dotychczasowym odżywianiu. Już po 20 dniach zrzuciłam 10,5kg.spaliłam 10% tkanki tłusczowej i zyskałam 8 kg.tkanki mięśniowej.Poprostu super. Gorąco wszystkim polecam panią Moniką

Gorąco wszystkim polecam panią Moniką

Nie spodziewałam się, że odchudzanie może być takie bezbolesne. A w dodatku fajną zabawą, kiedy zaczynasz się dowiadywać co w jakich ilościach i jak jadać. Żałuje jedynie, że wcześniej się nie zdecydowałam na wizytę u dietetyka. Pani Monika jest pełną zrozumienia osobą i bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Jadam bardzo często i smacznie a do tego chudnę. Pani Monika mi pokazała, że to bardzo proste :)