lekarz Monika Drobniak

Ginekolog

Nikt nie ocenił jeszcze tego lekarza.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi mu opinię!

Absolwentka Pierwszego Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w Szpitalu Specjalistycznym "Inflancka" w Warszawie oraz obecnie w Oddziale Ginekologii i Położnictwa w Szpitalu Praskim.

W codziennej praktyce zajmuję się przede wszystkim fizjologią i patologią ciąży, jak również diagnostyką i leczeniem zmian w zakresie narządu rodnego, zakażeń dróg rodnych, doborem odpowiedniej metody antykoncepcyjnej. Wykonuję zabiegi operacyjne ze szczególnym uwzględnieniem technik małoinwazyjnych jak laparoskopia i histeroskopia.
Staram się łączyć indywidualne podejście do każdej Pacjentki ze stosowaniem najnowszych standardów medycznych, kładąc nacisk na profilaktykę chorób kobiecych.
Stale rozwijam swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w konferencjach naukowych, oraz w praktycznych warsztatach technik diagnostycznych i operacyjnych.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii