lekarz Monika Gapys

2,5
2,1
1,9
1,9

Byłam na gastroskopii. Zachowanie Pani dr było dla mnie nie do przyjęcia. Być może jest kompetentnym lekarzem,ale zachowanie jest poniżej poziomu. Powiedzieć „oziębła”,to nic nie powiedzieć. Spodziewałabym się większej empatii i cierpliwości oraz trochę serdeczności,bo w końcu nie poszłam na badanie dla przyjemności,tylko z konieczności. Ja już na pewno do tej Pani nie pojde

Wbrew negatywnym opiniom o Pani doktor, byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Kolonoskopię i gastroskopię miałam 25.01.2023, Pani doktor bardzo sympatyczna., kompetentna. Przeprowadziła szczegółowy wywiad przed badaniem, po badaniu przyniosła wyniki, wytłumaczyła co należy dalej zrobić. Zresztą, jak cały zespół lekarzy, którzy przygotowywali mnie do badania oraz Pani pielęgniarka, czuwająca nademną po badaniu. Za co serdecznie dziękuję wszystkim. Panią doktor, jak i cały zespół polecam z całego serca. I dziękuję za wszystko.

Niestety potwierdziły się opisane powyżej opinie co do zaangażowania oraz wątpliwej uprzejmości pani doktror.

Po wizycie jedyny sluszny komenatrz to: co robi slowo lekarz przed imieniem i nazwiskiem tej Pani. Wizyta u tej Pani to strata Waszego zdrowia i czasu. Zeby jeszcze bylo milo. Zlosliwa, pyskujaca i nieprofesjonalna Kobieta. Przyszlam z dolegliwosciami, ktore mecza mnie od >miesiaca, zmiana diety i leki OTC nie pomagaja, a ze rok temu mialam juz powazne problemy z zoladkiem, a poniewaz tym razem dolegliwosci nie sa juz tylko "zoladkowe", postanowilam pojsc do lekarza. I trafilam na Pania Monike. - Szybki, automatyczny wywiad - chyba tylko po to, zeby wpisac ...

- Szybki, automatyczny wywiad - chyba tylko po to, zeby wpisac jakies informacje do systemu. Bez wdawania sie w rozmowe i zadawania pytan o szczegoly.
- Komentarz do poprzednich wynikow (zdiagnozowany refluks zolciowy, zapalenie zoladka i przepuklina przelyku): (cytuje): "nic wielkiego, a diagnoza pewnie byla bledna".
- Kolejny: to sa swierze badania, nie ma potrzeby powtarzania bo z pewnoscia nic sie nie zmienilo (badania byly robione we wrzesniu 2017),
- Po zadaniu pytania o podobne choroby w Rodzinie (byly, w tym i przypadki smiertelne), Pani Monika postawila zdalna diagnoze "Pani Mama ma zespol jelita wrazliwego, a Ciocia zmarla na cos innego".
- po badaniu brzucha (4 byle jakie ucisniecia, nijak mialo sie do badan brzucha u innych gastologow) padl komenatrz, "ooo jakie wzdecia i spiete jelita, od dawna tak?", mowie ze "tak, od 2 miesiecy i jest coraz gorzej". Pani Monika nie wrocila do tematu.
- Po zadaniu pytania czy jem nabial (nie jem), padlo pytanie "co jem" (odp: zdrowo, warzywa, owoce, kasze, ryz, mieso); na tej podstawie Pani Monika podsumowala, ze wszystkiemu winna jest moja dieta, a konkretnie warzywa (p. Monika nie zapytala nawet ani ktore warzywa jem, ani jak czesto),
- Po probie odeslania mnie do domu z niczym, powiedzialam, ze duzo podrozuje i moze zlapalam jakas bakterie, (pomijajac zlosliwosci Pani Moniki), uslyszalam ze da mi lek ktory zabije (cytat) "te wszystkie bakterie".

Bez badan, bez kompletnego wywiadu, na rozwalony zoladek Pani Moinka postanowila mi dac lek ktory zabije "te wszystkie bakterie". Nie wytrzymalam.

Po wymianie zdan i po zlosliwych pytaniach Pani Moniki, uslyszalam, ze (cytat) : zrobie wyjatek i laskawie skieruje Pania na badania, ale jestem przekonana ze nic na nich nie wyjdzie.

Brak jakichkolwiek kompetencji lekarskich i zaangazowania w zrobienia chociaz lekarskiego minimum minimorum (np. wywiadu).
A w dodatku zlosliwa, nieuprzejma Kobieta.

Bardzo miła, konkretna i przede wszystkim kompetentna pani doktor, posiada wszystkie atrybuty dobrego lekarza z empatią włącznie. Zdecydowanie POLECAM oczywiście tym pacjentom którzy chcą się leczyć...

Pani Doktór niechętna i nieuprzejma. Sama proponuje, żeby udać się do innego lekarza, bo ona nie wie jak pomóc. Wyraźnie starała się mnie zniechęcić do dalszych wizyt. Ma tzw. zły dotyk - po zbadaniu mojego brzucha - pięciu silnych i pozbawionych empatii uciśnięciach - bolało mnie przez całą noc. Pierwszy raz spotykam się z tak niechętnym i niemiłym lekarzem. Na pewno skorzystam z rady i będę konsultować się w przyszłości z innym lekarzem. Zdecydowanie nie polecam.

Tak niemilego lekarza nigdy nie poznałam. Wizyta tragiczna. Myślę, że Pani doktor ma kompetencje, ale przydało by się jej szkolenie z zakresu bycia uprzejmym dla ludzi. Odradzam.

W ponizszym spisie placowek brakuje straganu w CH. Powstalby wielki market "Gastro'', szansa dla wszystkich, ktorzy chca szybko i wedlug schematu. Najbardziej beznadziejny Dr, ktorego spotkalam, jest wlasnie Dr Gapys. Zasluzona trojka z plusem za ''kompetencje''- za chec ciezko pracowac. Aby po kilku miesiacach nie rozpoznawac pacjenta. Odradzam!

Aby po kilku miesiacach nie rozpoznawac pacjenta. Odradzam!