lekarzMonika Ginter

Okulista

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.1512345
5 opinii

• 5

to jedyna okulistka która tak fachowo i z sercem zajęła się moją teściową szkoda tylko że już nie przyjmuje w Kłodzku dziękujemy Pani dr

• 2

Nie wiem jakim jest lekarzem , jakie ma kompetencje. Natomiast wiem ,że człowiekiem jest złym. Mój mąż próbował u niej szukać pomocy z chorym okiem. Pogoniła go bo poprzednio był u innego lekarza, który nawiasem mówiąc nie pomógł. Doszła do wnioski ,że powinien się zgłosić do tego lekarza, u którego był poprzednio. A ,że ten lekarz poszedł na urlop, mało ją obeszło. Nie i już ! Ani prywatnie, ani na NFZ. To ma być lekarz ? Wredna baba !

• 1

Pani Doktor mi dała złe szkła po których jeszcze gorzej się czułam. Skontrolowałam diagnoze u innych lekarzy i dwóch potwierdziło, że mam zle dobrane szkła. U mojego dziecka stwierdziła ze szukam problemu a syn ma sporą wadę wzroku. Jestem niezadowolona i nie polecam tego lekarza

• 5

Bardzo dobry fachowiec.Uprzejma, sympatyczna,a najwazniejsze kompetentna.Polecam

• 1

Zdecydowanie zła specjalistka. Nie potrafi dobrać okularów w odpowiedni sposób (u innego okulisty dostałam zupełnie inna receptę na szkła, w których widzę o wiele lepiej, niż w tych co pani doktor mi przepisała), jest bardzo nieprzyjemna. Była świadkiem kilku scen,w których pani doktor zwracała się bardzo niegrzecznie do swoich pacjentów. Lekarka nie ma czasu dla pacjentów, kiedy ktoś przyjdzie z jakąś dolegliwością i potrzebuje konsultacji w tym momencie jest wyrzucany z gabinety w sposób karygodny, okulistka ma pretensje, że pacjent do niej przychodzi. Na pacjentach próbuje wymóc zakup okularów, soczewek i innych rzeczy w swoim prywatnym zakładzie optycznym. Namawia pacjentów na wizyty prywatne, które odbywają się w bliższym terminie niż na kase chorych. Jest to bardzo zły specjalista zarówno pod względem leczenia, organizacji jak i kultury, której zdecydowanie brakuje pani Monice Ginter.

Gdzie przyjmuję

place 11

Oś.Piastowskie 14/3/2
    Nowa Ruda
    50,582581216,4942155872-70-40,872-20-79,0601 05-47-06

Kalendarz przyjęć

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat