lekarz Monika Ginter

3,2
2,8

ewa

07.01.2014

to jedyna okulistka która tak fachowo i z sercem zajęła się moją teściową szkoda tylko że już nie przyjmuje w Kłodzku dziękujemy Pani dr

Danuta

08.07.2013

Nie wiem jakim jest lekarzem , jakie ma kompetencje. Natomiast wiem ,że człowiekiem jest złym. Mój mąż próbował u niej szukać pomocy z chorym okiem. Pogoniła go bo poprzednio był u innego lekarza, który nawiasem mówiąc nie pomógł. Doszła do wnioski ,że powinien się zgłosić do tego lekarza, u którego był poprzednio. A ,że ten lekarz poszedł na urlop, mało ją obeszło. Nie i już ! Ani prywatnie, ani na NFZ. To ma być lekarz ? Wredna baba !

24.05.2011

Pani Doktor mi dała złe szkła po których jeszcze gorzej się czułam. Skontrolowałam diagnoze u innych lekarzy i dwóch potwierdziło, że mam zle dobrane szkła. U mojego dziecka stwierdziła ze szukam problemu a syn ma sporą wadę wzroku. Jestem niezadowolona i nie polecam tego lekarza

25.01.2011

Bardzo dobry fachowiec.Uprzejma, sympatyczna,a najwazniejsze kompetentna.Polecam

27.06.2009

Zdecydowanie zła specjalistka. Nie potrafi dobrać okularów w odpowiedni sposób (u innego okulisty dostałam zupełnie inna receptę na szkła, w których widzę o wiele lepiej, niż w tych co pani doktor mi przepisała), jest bardzo nieprzyjemna. Była świadkiem kilku scen,w których pani doktor zwracała się bardzo niegrzecznie do swoich pacjentów. Lekarka nie ma czasu dla pacjentów, kiedy ktoś przyjdzie z jakąś dolegliwością i potrzebuje konsultacji w tym momencie jest wyrzucany z gabinety w sposób karygodny, okulistka ma pretensje, że pacjent do niej przychodzi. Na pacjentach próbuje wymóc zakup okularów, soczewek i innych rzeczy w swoim prywatnym zakładzie optycznym. Namawia pacjentów na wizyty prywatne, które odbywają się w bliższym terminie niż na kase chorych. Jest to bardzo zły specjalista zarówno pod względem leczenia, organizacji jak i kultury, której zdecydowanie brakuje pani Monice Ginter.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Okulista Nowa Ruda"?

ulica Wspólna 16
Radomierzyce
Polskie Centrum Zdrowia Instytut Medyczny Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Sienkiewicza 58-60
Zakład Opieki Zdrowotnej PSIE POLE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Potockiego 2
Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ANIMED"
ulica Piastów 6
Nowa Ruda
Dolnośląskie Centrum Okulistyczne Sp. z o.o.Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
plac Hirszfelda 1
Przychodnia Specjalistyczna "OPTOMED" s.c. Oskar Bułeczka, Magdalena Rykowska
ulica Kwiatkowskiego 1
Nowa Ruda
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " Przychodnia Miejska "
ulica Wolności 148
Bielawa
Polskie Centrum Zdrowia Instytut Medyczny sp. z o.o.
ulica Kolejowa 29
Ziębice
Polskie Centrum Zdrowia Środa Śląska Spółka z o. o.
ulica Kolejowa 16a
Środa Śląska