mgr Monika Hołda

Logopeda, Neurologopeda

Opinii8

Agnieszka J.

13.03.2015

polecam panią Monikę Hołda, otoczyła naszego synka fachową opieką, jest to bardzo ciepła i serdeczna osoba, niezwykle cierpliwa. Terapia naszego dziecka nie była i nadal nie jest łatwa, bo jest to dziecko z cechami autyzmu. Uzyskaliśmy od tej pani duze wsparcie iwiele cennych rad.Terazszukamterapeuty integracjisensorycznej ...

Uzyskaliśmy od tej pani duze wsparcie iwiele cennych rad.Terazszukamterapeuty integracjisensorycznej bo doradziła nam, że to też pomoże synkowi.Cieszę się, że ją spotkaliśmy i że nasze dziecko coraz więcej mówi i ma z nami lepszy kontakt. Polecam.

Klaudia

10.01.2015

Panią Monikę polecam wszystkim - dzieciom, dorosłym, aktorom, dziennikarzom, nauczycielom... Jest kompetentna, wciąż się dokształca, a przy tym jest osobą bardzo sympatyczną i otwartą. Co ważne, Pani Monika sprawia, że człowiek zaczyna wierzyć w siebie - tak było w moim przypadku :)

10.01.2015

Polecam Panią Monikę wszystkim - dzieciom, dorosłym, aktorom, dziennikarzom. Z ogromnym zaangażowaniem pomaga zwalczyć zaburzenia mowy. Wizyty są bardzo przyjemne i skuteczne. Co ważne, Pani Monika sprawia, że człowiek zaczyna wierzyć w siebie - tak było w moim przypadku :).

27.01.2014

Bardzo zaangażowana, poświęciła nam dużo czasu, odpowiada na wszystkie pytania. Polecamy. Rodzice 4-letniego Bartka.

Rodzice 4-letniego Bartka.

24.04.2012

Miła, kompetentna , zna się na swojej pracy. Ma dobre podejście do dzieci.

Miła, kompetentna , zna się na swojej pracy. Ma dobre podejście do dzieci.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Logopeda Katowice"?

Zadole 44a lok. 38

Franciszkańska 25
KATOWICKIE CENTRUM PSYCHOLOGICZNE SALVATE
ul. Wojewódzka 26a/3
Katowice
Mabea logopeda i psycholog wizyty domowe
Ostrogórska 27a
Sosnowiec