mgr

50,262812519,0207565513-952-379
gabinet@mojalogopedia.home.pl

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.95
5 opinii

Bardzo zaangażowana, poświęciła nam dużo czasu, odpowiada na wszystkie pytania. Polecamy. Rodzice 4-letniego Bartka.

Miła, kompetentna , zna się na swojej pracy. Ma dobre podejście do dzieci.

jestem bardzo zadowolony .mila ikompetentna pani.widze u siebie poztywne efekty . coraz lepiej sie wypowiadam pdczas wystapien publicznych i nie odczuwam juz tremy jak przedtem.serdecznie polecam.bardzo fachowo iniedrogo.

Bardzo dobry lekarz polecił mi tą panią. Wszystko co o niej powiedział się potwierdziło. Widać, że bardzo się stara i słucha, co się do niej mówi, ma wiedzę w zakresie wielu zagadnień medycznych. Problem mojego dziecka jest bardzo złożony i cieszę się, że trafiłam na osobę, która bardzo się tym zainteresowala. Nie mogę jeszcze nic powiedzieć na temat efektów terapii, ale już widać, ze o takiego logopedę nam własnie chodziło.

Bardzo polecam panią Monikę - młoda, ma bardzo dobry kontakt z dziećmi, poświęca dużo czasu i zbiera dokładny wywiad. Widać, że jest kompetentna ale też bardzo się przykłada. Byliśmy u niej z moim synem (3 lata), który bardzo mało mówił. Ćwiczenia bardzo mu pomogly - otworzył sie w kontaktach z dziećmi, wcześniej bywało strasznie bo inne dzieci mu dokuczały:( Wcześniej byliśmy też u dwóch innych logopedów, ale bez większych rezultatów.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny