lekarz Monika Kacperska

Najlepsza pani pediatra! Bardzo uprzejma, super podejście dla dzieci i dla rodziców, trafnie diagnozuje choroby. Nie jestem w stanie wymienić chociaż jednej wady pani doktor :) Lekarka z pasji!

Nasz synek nie od razu był pacjentem pani Doktor. Otóż mieszkamy w innym mieście. Syna więc zarejestrowaliśmy do przychodni w miejscu zamieszkania. I gdy tylko zaczęły się problemy zdrowotne, pojawił się problem. Badało go wówczas wielu lekarzy, zmieniających się - żaden nie postawił trafnej diagnozy. Za namową rodziny pojechaliśmy do dr. Kacperskiej. Tak prosesjonalnego lekarza, z podejściem nie tylko do dziecka, ale także do rodziców, nie spotkałam. Dokładnie i precyzyjnie tłumaczy co dziecku dolega, odpowiada na pytania, nie lekceważy. Jej diagnoza sprawdziła się co to minuty (każdy objaw pojawił się tak, jak mówiła). Kilkukrotnie sytuacja się powtorzyla. Zawsze trafnie leczy naszego synka, za co jesteśmy wdzięczni. Jej diagnozy często pokrywają się z przypuszczeniami specjalistów (laryngolog). Jest to lekarz do, którego mam pełne zaufanie, dlatego z całego serca polecam Panią Doktor - wszystkim rodzicom, nawet jeśli wiąże się to z dojazdem. Dla nas jest nieocenionym wsparciem, a o przypadkach lekarzy, którzy popełnili karygodne błędy, moglabym napisać osobny post...

Najlepsza doktor jaką poznałam!!! Doskonale diagnozuje, anielska cierpliwość i do dzieci i do rodziców ;-) Nigdy nie odmówiła pomocy, zawsze staje na wysokości zadania. Polecam bardzo serdecznie... :-)

Anioł a nie lekarz! Jestem bardzo wdzięczna i zadowolona że trafiliśmy z Synem właśnie do Pani Doktor Moniki. Jest cudownym, ciepłym człowiekiem a przy tym lekarzem, który wie jak leczyć. Dziękujemy za opiekę Pani Doktor ;)

Lekarz z powołania!!Miła, sympatyczna!!moje dziecko Ją uwielbia!trafne diagnozy!Antybiotyk tylko w ostateczności!Opowiem pewną historię: moje dzieciątko nie chciało jeść (wiek ok 12 m-cy)strasznie się tym denerwowałam, wszyscy do o koła mnie uspokajali, że nie tylko moje dziecko jest niejadkiem. Zmartwiona zadzwoniłam do Pani doktor i opowiedziałam co mnie niepokoi i ile tak naprawdę Je moje dziecko. A Ona zaproponowała przyjęcie na oddział szpitalny w celu obserwacji. Zleciła wszystkie możliwe badania, szukała przyczyny...aż znalazła...Jest bardzo zaangażowanym lekarzem. Warto oddać dziecko w ręce Pani doktor (z mężem bardzo jej ufamy)

Bardzo dobry lekarz dokładny miły szkoda tylko że tak ciężko się do niej dostać polecam rodzicom którzy mają dzieci świetny pedjatra

świetna Pani Doktor zawsze znajdzie czas dla swoich małych pacjentów rzetelna i dokładna szybko zwalcza choroby dziecka cierpliwa i rodzic świetnie rozumie tłumaczenie choroby

Bardzo miła pani doktor. Rzetelnie i cierpliwie tłumaczy chorobę, stawia trafne diagnozy, ma bardzo dobre podejście do pacjentów. Bardzo polecam wszystkim panią doktor Kacperską :-)

Wyśmienity specjalista, doskonałe podejście do dziecka, godna zaufania.

Wyśmienity specjalista, doskonałe podejście do dziecka, godna zaufania.

Najlepsza Pani Doktor jaką znam, wspaniałe podejście do dziecka, uprzejma, precyzyjna, godna zaufania! Polecam . Mama Niny

Polecam . Mama Niny