lekarz Monika Korjat-Pokrzywka

2,5
2,2
2,2

Pani doktor to jakaś porażka !!!!!! Kilka dni temu poszłam do Pani doktor z potwornym bólem głowy niestety, ale Pani doktor odmówiła mi badania…. powodem były opóźnienia i komplet pacjentów a ja wróciłam do domu po czym kilka godzin później znalazłam sie w szpitalu diagnoza: zakrzepica zatoki mózgowia oznaczało to tylko jedno grozil mi udar !!!!! Nie polecam !!!!!

Pani doktor to jakaś porażka !!!!!!
Nie polecam !!!!!

Swietna pani dr,polecam dzis bylem,wazne ze wola na wizyte:),fajne podejscie ma do czlowieka,ogolny luzik,polecam naprawde

Gratuluję braku kompetencji Opisane powyżej przypadki potwierdzam w 100 % Po co ludziom lekarz który ma w głębokim powazaniu udzielenie jakiejkolwiek pomocy. Odradzam korzystanie z usług Pani Dr

Gratuluję braku kompetencji

Opisane powyżej przypadki potwierdzam w 100 %

Odradzam korzystanie z usług Pani Dr

Koszmar, lekarz w czasie pracy prowadzi długie rozmowy przez telefon w związku z czym nie jest w stanie przyjąć umówionych pacjentów. Co gorsza dzieje się to w prywatnej klinice LUXMED. Badanie ma na celu wykazanie, że nic pacjentowi nie jest, w związku z czym pani doktor jest omijana przez pacjentów i generalnie ma więcej czasu na rozmowy telefoniczne.

Niestety nie mogę napisać nic dobrego na temat tej Pani dr. Może trafiłam na gorszy dzień ale była bardzo nieprzyjemna, podeszła do mojego problemu lekceważąco, nie wytłumaczyła na czym polega choroba i w bardzo nie miły sposób odesłała do innego specjalisty. Nie zmierzyła nawet ciśnienia, nie osłuchała, nie pytała właściwie o nic. Nie zleciła żadnych badań, nawet badania ogólnego moczy a po wizytach u innych lekarzy okazało się, że dalsze badania były konieczne. Rozumiem, że dużo pacjentów, mało czasu itd ale wg mnie poświęcenie chociaż 10 min uwagi jednemu pacjentowi nie powinno być dla lekarza aż tak dużym wyzwaniem.

Bardzo dobry lekaarz.Wyrożumiała pani doktor

Bardzo dobry lekaarz.Wyrożumiała pani doktor