lek. dent. Monika Kurzawa

Stomatolog godna polecenia . Wyrywanie świetne , protetyka super , uprzejmość na wysokim poziomie . Asystentka również miła . Wizyty bezstresowe .

Ja nie polecam. Przygotowywała zęba do leczenia kanałowego bardzo długo i tak go zniszczyła, że jak doszło do zatrucia to został z niego już tylko pieniek tuż przy dziąśle. Dodam, że ząb psuł się od korzenia a korona nie miała próchnicy i większych oznak psucia. Czyszczenie kanałów zrobiła niedokładnie i zaraz po zatruciu pojawił się ból nie do zniesienia utrzymywał się przez kilka dni i był odporny na wszystkie tabletki przeciwbólowe. Zameldowałam tą sytuację telefonicznie na co odparła, że tak może boleć a na wizytę musiałam poczekać, bo nie była dostępna. Nie doczekałam wizyty i udałam się do innego lekarza, który musiał zęba usunąć bo wdało się zapalenie. Usunięcie było chirurgiczne, bo resztki zęba pokruszyły się w drobny mak tak był zniszczony. Nie wspomnę o tym, że na dolepianie opatrunku przed zatruciem chodziłam kilkukrotnie, bo ciągle wypadał a ząb był z wizyty na wizytę dowiercany i zbywany wrzuceniem do niego kolejnego klajstra zwanego opatrunkiem ale jeszcze nie był zatruwany, bo prawdopodobnie czas to pieniądz a na poczekalni już ktoś czekał. Nie wspomnę już że do kanałowego nie zrobiła zdjęcia RTG. Myślałam że to taki standard leczenia, bo to moje pierwsze kanałowe. Ale zmieniłam dentystę i okazuje się że może być o niebo lepiej. Niestety zęba straciłam. Zaufanie do tej pani również i na pewno tam nie wrócę

Miła i bardzo uprzejma. Kto się boi dentysty u niej nie ma czego się bać :)

Miła i bardzo uprzejma. Kto się boi dentysty u niej nie ma czego się bać :)

Bardzo sympatyczna i profesjonalna osoba, dużo cierpliwości i świetne podejście do dzieci;-) POLECAM

super, polecam szczególnie dla małych dzieci :)

super, polecam szczególnie dla małych dzieci :)

polecam, swietne podejscie do pacjetnow. Bardzo profesjonalne podejście do leczenia. Bogata wiedza merytoryczna. Widać że to osoba której nie zależy na zbiciu kasy a na zadowoleniu pacjenta. Delikatne działanie i operowanie - nie potrzeba nawet zastrzyków znieczulających.