lekarz Monika Madej-Markiewicz

Suuuper cudowny lekarz z suuuper doświadczeniem,trafne diagnozy i pomoc,bardzo ludzkie podejście do pacjenta.

Super lekarz z powołania, naprawdę polecam. Troszczy się o pacjenta, wysłucha i nie zostawi w potrzebie. Cieszę się że trafiłam na tą lekarz. 10/10. Po diagnozie się załamałam, Pani doktor mnie wsparła duchowo za co bardzo jej dziękuję.

ZNAM PANIA DOKTOR LATA mame leczyła mnie super lekarz polecam bardzo pomocna nie zostawia pacjenta bez pomocy

Nie polecam nawet wrogowi. Zero zainteresowania stanem zdrowia pacjenta. Zero komunikacji. Od niechcenia i wzdychajac wypisane skierowanie na badania o które prosiłam. To że ta pani tam pracuje to jakieś nieporozumienie . Nigdy więcej. Tak wygląda Polska służba zdrowia . Przykro.

Bardzo dziękuję za spotkanie z tą panią doktor pomogła mi w trudnym czasie doradziła dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam.

Wspaniała lekarka. Ludzka,szczera w rozmowach z pacjentem. Ma ogromna wiedzę,kompetentna i bardzo dociekliwa w badaniu choroby. Polecam…takich lekarzy bardzo nam brakuje.

Wspaniała lekarka.
Ludzka,szczera w rozmowach z pacjentem.
Ma ogromna wiedzę,kompetentna i bardzo dociekliwa w badaniu choroby.
Polecam…takich lekarzy bardzo nam brakuje.

Najwspanialsza Pani Doktor! Nareszcie wiem co mi jest i z czego to wynika- trafna, kompleksowa diagnoza, plan leczenia, stałe monitorowanie zmian i do tego w bardzo przyjaznej, ciepłej atmosferze. Czuję się zaopiekowana i bezpieczna jak jeszcze nigdy dotąd. Bardzo dziękuję , to wielkie szczęście być Pani pacjentką.

Najwspanialsza Pani Doktor!

Wyśmienity internista. Bardzo wnikliwa osoba, z ogromna wiedza i ludzkim podejściem do pacjentów. Oby więcej takich lekarzy

Lekarz z prawdziwego zdarzenia jest wspaniałą osobą nie miałam nigdy takiego lekarza 😄😄😄😄😄😄😄😄💐💐💐💐💐💐💐💐