lekarz Monika Małecka-Holerek

Bardzo długo czekałam na wystawienie tej opinii, bo aż 10 lat. Wydawałoby się, że mogło się wiele zmienić od tego czasu, ale po przeczytaniu innych opinii wygląda na to, że nie. Kiedy miałam 19 lat poszłam pierwszy raz do ginekologa. Trafiłam tam z polecenia, dlatego trochę mniej się stresowałam. Pani mnie zbadała i spytała czy już mam za sobą pierwszy stosunek. Odpowiedziałam szczerze, że tak i że mam dziewczynę od jakiegoś czasu. Uważałam, że ważne jest uwzględnienie płci. Pani ginekolog od razu zmieniła do mnie nastawienie. Opowiedziała mi o tym, ...

Kiedy miałam 19 lat poszłam pierwszy raz do ginekologa. Trafiłam tam z polecenia, dlatego trochę mniej się stresowałam. Pani mnie zbadała i spytała czy już mam za sobą pierwszy stosunek. Odpowiedziałam szczerze, że tak i że mam dziewczynę od jakiegoś czasu. Uważałam, że ważne jest uwzględnienie płci. Pani ginekolog od razu zmieniła do mnie nastawienie. Opowiedziała mi o tym, że w młodości też miała taki "epizod" i spotykała się z dziewczyną. Póżniej zrozumiała, że to był tylko wybryk młodzieńczych lat, że uczucia do tej kobiety były tylko iluzją. Próbowała mi dać  do zrozumienia, że relacja, którą mam teraz jest tylko chwilowa i przeminie. Siedziałam tam na krzesełku i czułam się bardzo źle. Czułam się jak na wykładzie. To nie miało nic wspólnego z wizytą lekarską. Powiedziałam jej to, że nie przyszłam tu słuchać rad, co mam robić w życiu. Najbardziej zapadła mi w pamięć jedna propozycja ze strony pani doktor. Powiedziała, że w Lublinie leczą osoby tego typu i że może mi dać namiar i tam się mną zajmą. Że to nie jest normalne. Na odchodne dała mi obrazek z jakimś świętym i powiedziała, że mam się do niego modlić. Całą drogę do domu płakałam.
Osoba, która poleciła mi panią doktor przychodziła do niej w ciąży i bardzo ją chwaliła. Widocznie jest to tylko gabinet dla osób, które spodziewają się dziecka.

Świetny lekarz, nie znam lepszego ginekolog! Wyprowadziła mnie z poważnych problemów zdrowotnych, które inni lekarze bagatelizowali. Polecam w 100%

Bardzo dobry lekarz. Ciepła, empatyczna wyrozumiała oraz z poczuciem humoru. Poswieci pacjentowi tyle czasu ile potrzebuje. Potrafi z wytłumaczyć jasno i podniesie na duchu. Z całym sercem oddana i wrażliwa, zna sie na swojej pracy. Chce jak najlepiej dla pacjentki.

Jestem pod opieką dr Małeckiej-Holerek od wielu lat. Cenię jej kompleksowe podejście do leczenia i ogromną wiedzę, a przede wszystkim uczciwość, co raczej nie jest powszechną cechą wśród ginekologów - często łasych na układy z koncernami farmaceutycznymi. Nie jest prawdą, że dr Małecka-Holerek nie przepisuje antykoncepcji hormonalnej - mnie przepisała, gdy mój stan zdrowia tego wymagał. Światopogląd ma bardzo jednoznaczny i jawny, ale mnie nigdy nie pytała o mój. Szanuje wegetarianki, nie namawia mnie na jedzenie mięsa ani nie wypędza ducha wegetarianizmu salcesonem. Mimo ogromnej wiedzy, ma w sobie dużo pokory i zdrowego rozsądku.

Bardzo dobry, powiedziałbym nawet świetny i prawdziwy lekarz z powołaniem :) :) :) Szczera i prawdziwa, z uśmiechem na twarzy i chrześcijańskim światopoglądem Pro Life, który niektórym może przeszkadzać. Żoną opiekowała się wzorcowo i bezpłatnie (Pani Monika od czwartego dzieciątka oferuje darmowe porady i wizyty :) :) :) Serdecznie polecam i nie znam lepszego ginekologa, nie znam też żadnego który darmowo i rzetelnie opiekuje się kobietami od czwartego dziecka. Dla mnie celująco :) :) :)

W piątek byłam u pani doktor i z moją ciążą było wszystko dobrze. We wtorek obudziłam się z krwawieniem i na wizycie dowiedziałam się, że moje dziecko nie żyje od 2-3 tygodni...pani doktor zapytała dlaczego nie brałam luteiny, ale jak miałam ją brać skoro mi jej nie przepisała...minął prawie rok, znów jestem w ciąży, ale chodzę już do innej lekarki...

Moja obecna pani ginekolog złapała się za głowę, gdy usłyszała, co przepisała mi pani lekarz Małecka. Zamiast antybiotyku otrzymałam jedynie krem maskujący objawy, a nie leczący chorobę. Znachorstwo, zabobon i sekciarstwo! Uwaga: podczas wizyty człowiek ma wrażenie, iż rozmawia z księdzem. W poczekalni mnóstwo ulotek i czasopism religijnych, a na wizycie pani wręcza kartkę z listą "pięćdziesięciu powodów dlaczego Bóg sprzeciwia się stosunkom przedmałżeńskim". Lekarz ma leczyć, nie wkraczać w światopogląd pacjenta.

Znachorstwo, zabobon i sekciarstwo!

Chodzenie do tej pani to męka ... !!! Cały czas słyszałam jęczenie na temat mojej choroby .. Poszłam do szpitala na badania i wyszły zupełnie inne pozytywne wyniki .. Odradzam :( .....

Pani doktor niestety nie zleca badań zalecanych ciężarnym np. poziom cukru po obciążeniu glukozą. nie polecam

Badanie z USG i cytologią - stąd ta cena. Pani dr bardzo miła, delikatna, profesjonalna. Dba o prawdziwe dobro pacjentek, a nie tylko przepisuje recepty jakie pacjentki sobie życzą. Świetna kobieta.