Monika Matusiak

52,231621,019tel. / fax: +48 22 635 41 09
rejestracja@csim.pl

Kalendarz przyjęć
Pon17.11Wt18.11Śr19.11Czw20.11Pt21.11So22.11Nd23.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.95
15 opinii

Pełna fachowość. Wcześniej odwiedzałam wielu laryngologów w Warszawie i dopiero ona po kolei wykluczyła wszystkie możliwe przyczyny schorzenia ( objawy : wydzielina w gardle, zatykanie uszu, trądzik, bóle zatok, szum w uszach ,załzawione spojówki itp) wykonując badania diagnostyczne i wdrażając leczenie, które przyniosło efekt.Polecam

Edytowane przez oceniającego: Lip 18, 2014

Wybralam się na wizytę do Pani doktor nie wierząc, że znajdę lekarza, który zrozumie moje ciągłe problemy ze słuchem. Na szczęście Pani doktor okazala się ciepłą i rozumiejącą osobą, cierpliwie, przystępnie i dokładnie wytłumaczyła mi przyczynę moich problemów. I to była ta różnica pomiędzy nią a innymi specjalistami, którzy nie poświęcając mi uwagi zapisywali po prostu aparaty słuchowe, a okazuje się że można moją wadę słuchu zoperowac. Czekam na zabieg, ale juz teraz jestem bardzo wdzięczna i szczerze Panią doktor polecam. Pacjentka.

Jest świetnym fachowcem. Mój trzyletni synek miał problemy z mówieniem. Poprzedni laryngolog zbagatelizował problem obrzęku trąbek słuchowych i opóźnienia w mowie. Synek czesto chorował, ciągle miał katar i problemy z uszami.Dopiero doktor Matusiak kompleksowo go zdiagnozowała. Zleciła badanie słuchu, zbadała migdały i uszy.Okazało się, że Jasio praktycznie nie słyszał i stąd powstało opóźnienie w rozwoju mowy. Doktor postawiła diagnozę, że odpowiedzialnym za częste infekcje u syna jest " trzeci migdał". Skierowała nas na operacje jego usunięcia. Po zabiegu synek przestał chorować i zaczął bez poblemu mówić i rozwijać się (teraz mówi pełnymi złożonymi zdaniami). Polecam.

Mogę polecić panią doktor wszystkim, którzy oczekują dobrej, fachowej i rzetelnej porady. Pani doktor jest sprawna, wyjaśnia objawy, które inni lekrze bagatelizowali. Interpretuje badania, pyta, czy coś jeszcze wymaga wyjaśnienia. Leczyła moje dziecko, nie szalała od razu z operacją, zaleciła obserwowanie, co w efekcie okazało się słuszną decyzją. Zdecydowanie polecam. Ojciec pacjenta.

Polecam panią doktor, rzeczywiście robi wrażenie surowego nauczyciela. Ale to tylko pozory, jest rzeczowa, kompetentna i szybka. Przyszłam z teczką dokumentów dot. mojej choroby, pani doktor cierpliwie wysłuchała i uwierzyła w mój ból, skonsultowała mój trudny przypadek z innymi lekarzami i zleciła zabieg. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

Jeśli chcecie zrazić dziecko do lekarzy to jedyna droga. Pani doktor ma zero podejscia do dzieci. Jest ostra jak żyleta do rodziców z reszta równiez.

Pani doktor była wyniosła i lekceważąca. Dziecko mimo, że było w trakcie choroby nie otrzymało żadnych leków. Zalecono tomografię nie mowiąc ,gdzie można ją wykonać. Fiberoskopia była bolesna , mam porównanie ,ponieważ dziecko miało wykonywane to badanie wcześniej gdzie indziej i czuło tylko łaskotanie.

kompetentna, kontretna, busząca zaufanie, miła, wyleczyła nsze dziecko, któremu groziła operacja, a inni lekarze rozkładali ręce, polecamy!!!

Dzisiaj byłam z moim Synkiem u Pani Dr, z całego serca polecam, świetny lekarz, z doskonałym podejściem do dzieci. Za miesiąc mój 6 latek ma operację migdałków, ale przy takiej obsadzie medycznej, nie mam obaw, jestem spokojna.Mama Maćka

Bardzo dobry specjalista! Uprzejma i profesjonalna osoba. Polecam!!

Z czystym sumieniem polecam laryngolog dr Matusiak, która jest lekarzem nie tylko kompetentnym ale też głęboko ludzkim w podejściu do pacjenta. Umie uważnie słuchać, jest cierpliwa, zadaje pytania, które innym lekarzom nawet nie przyjdą do głowy. Dzięki temu może postawić diagnozę i tak ukierunkować leczenie, żeby pomogło cierpiącemu. Moje dolegliwości zatok ciągną się już od wielu lat, jednak wdrożony przez Panią doktor sposób leczenia złagodził je i dał mi nową nadzieję, że będzie lepiej. Dziękuję serdecznie!

Po operacji zatok zamiast lepiej był gorzej, bolała mnie głowa i miałam nieustający katar. Nie mogłam wrócić do pracy, byłam na zwolnieniu 3 tygodnie zamiast 10 dni. Laryngolog, u którego byłam poprzednio dał mi leki, po których w ogóle nie było poprawy! Pani doktor dała inne leczenie, wytłumaczyła skąd może brać się ten ból i złe samopoczucie. Najważniejsze, że po kilku dniach ból ustąpił, katar też. Na wykonanej kontrolnie tomografii zatok wszystko wróciło do normy. Uprzejma, kompetentna osoba. Polecam gorąco. Dziękuję.

Byłam u Pani doktor w córeczką, która od kilku lat ma problemy z uszami i pani doktor pomogła nam w końcu uporać się z problemem. Córeczka zaczynała juz nawet niedosłyszeć, inni lekarze jakby bagatelizowali tą rzecz. Pani doktor ała odpowiednie leczenie, które, jak okazało się na wizycie kontrolnej po 2 tygodniach, dało efekt. Córeczka uprzednio wiele razy stresowała się wizytami u lekarzy, a u pani doktor była bardzo spokojna i dała się zbadać. Pani doktor jest kompetentna i uprzejma, tłumaczy co będzie robiła, jakie leki zapisuje i dlaczego. Polecam!!

Bylam u tej dr z synem ktory ma problemy z zatokami nie powiedziala nam niczego czego nie powiedzialby zwykly internista! A internista nie wiedzial jak nam pomoc wiec skierowal nas do specjalisty. Do tego niezwykle nieuprzejma i lekcewazaca. Rozmawiajac nawet na nas nie patrzyla! Bedziemy szukac innego specjalisty.

Absolutnie nie polecam tej osoby nikomu! Nie pisze nawet o powyższej Pani dr, bo trudno taką osobe nazwać lekarzem! Byłam u tej pani na wizycie prywatnej, jest to niezwykle chamska i arogancka osoba. Śmiała mi się twarz, kiedy opowiedziałam jej o opinii poprzedniego lekarza to powiedziała mi żebym nie wierzyła we wszystko co mówią lekarze(czyli chyba też siebie miała na myśli) bo jak na swój wiek jestem wyjątkowo naiwna. Kiedy powiedziałam jej,ze powtarzam tylko to co powiedział mi inny lekarz to powiedziała,że nie będzie ze mną dyskutować. Kiedy mówiłam jej o moich dolegliwościach to ani mi nic nie powiedziała co to może być ani nie podjęła się żadnego leczenia!! Wyszłam z kwitkiem zostawiając tam na marne 90zł!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny