dr n. med. Monika Mikulicz-Pasler

Internista, Kardiolog

1,4
1,2
1,1

This visit was the worst experience with a doctor of my life. She was mean, impulsive, cold, insulting and didn't want to listen a thing I said. On top she was extremely sick, she couldn't really speak outloud so I was getting only like a half of what she said. Then when I told her I dont understand what is she saying, she started insulting me as if it was my fault I couldn't hear her whispering. Do not recommend and I won't go ever again.

Lekarz nie stawiła się na wizytę, wyszła i zniknęła, nikt nie był w stanie jest znaleźć. Nie spotkałam się z takim stosunkiem do pacjenta. Skoro Pani dr zniknęła - zniknęłam i ja wyszłam i nie zamierzam korzystać z usług. NIE POLECAM

Byłam umówiona w KCM do tej pani doktor, ale nie raczyła się stawić na wizytę. Z pozostałych opinii wnioskuję, że to częsta praktyka. Zrezygnowałam z wizyty po 45 minutach czekania przed drzwiami gabinetu.

Porażka, mimo umówionej wizyty Pani Doktor się nie pojawiła. Poszukiwania lekarza przez pracownice rejestracji nieskuteczne. Widać po innych opiniach, Pani Doktor wyznaje zasadę, że pacjent jest dla lekarza a nie na odwrót.

Lekarz nie stawił się na wizytę. Umówiona byłam na 8, po 2 godzinach oczekiwania zrezygnowałam z wizyty. Pani podobno siedziała w aucie i rozmawiała przez telefon. Nie polecam, zmarnowany czas. Podobni to u tej Pani norma.

Nie polecam . Byłam umowiona dziś na godzinę 11.10 weszłam do gabinetu l godzinie 14.40 czyli ponad 3 godziny czekania . Pani nieprzyjemna . W trakcie przyjmowania pacjentów wyszła gdzieś i wróciła po jakimś czasie za co nawet nie przeprosiła a jeszcze okrzyczala ludzi w poczekalni , że jest mało lekarzy w Polsce i to nie jej wina . Aczkolwiek umawiając wizytę na godzinę powinno sie mieć większy odstęp między pacjentami a nie jak to jest 10 minut . Podczas badania mowi ze jest wszystko wporzadku a później w recepcji ...

Podczas badania mowi ze jest wszystko wporzadku a później w recepcji dostaje się skierowanie na prześwietlenie nie wiedząc dlaczego i po co .
NIE POLECAM . To tylko zmarnowany czas i pieniądze

Stanowczo nie polecam. 3 godz czekania między pacjentami załatwia swoje sprawy. Ludzie rezygnują z kolejki

Pani doktor potrafi sobie wyjść z gabinetu w godzinach pracy nie informując o tym nikogo, nawet pracowników kliniki. Nie wiadomo na jak długo i w jakim celu. Człowiek nie wie czy wizyta się odbędzie czy nie i do tego traci czas. Totalnie niepoważne podejście do pacjentów i pracowników kliniki. Dodatkowo chłodna i niemiła. Sugeruję unikać.

Nie polecam. Trzeba się uzbroić w cierpliwość bo Pani za nic ma rezerwację na konkretną godzinę. Rejestruje co 10 min. A kolejka się wydłuża o ok 2 godz.

Kobieta niebezpieczna! !!!!!!!! Mam czszęście że żyję ale nie dzięki jej.Po jednorazowej wizycie stwierdziła nadciśnienie i przepisała lek który chciał mnie zabić, działa przez 24 godziny więc żeby nie zejść musiałem trenować pompki i pić mocną kawę przez dobę bez przerwy!!!!!!!!!! Ta pani jest bardzo niebezpieczna a doktorat to chyba kupiła za kasę zarobioną za granicą.Ta kobieta nie ma pojęcia o leczeniu.