lek. dent. Monika Mirosławska

witam czytam opinie i jakbym czytała o dwóch różnych osobach. Ja i moja rodzina jesteśmy zadowoleni z usług Pani Doktor, jest miła, ma niesamowite podejście i cierpliwość do dzieci, wiem bo moja córka ma 6 lat i uwielbia Panią Doktor, po za tym robi dokładnie, sumiennie i poświęca na prawdę bardzo dużo czasu na pracę i tłumaczenie. Ale może moja opinia jest taka, że chodzę prywatnie, co bardzo polecam. Nie wymagajmy od lekarzy pracujących na NFZ cudów, bo to nie ich wina że jest tak źle, ale naszego systemu politycznego.

witam
czytam opinie i jakbym czytała o dwóch różnych osobach.
Ale może moja opinia jest taka, że chodzę prywatnie, co bardzo polecam.

Polecam miałem u tej pani kanałowe leczenie i plombke i wsZystko zrobiła jak należy pozdrawiam . : )

Robiłam u tej pani (bo inaczej nazwać nie można ) dwójkę prywatnie na pierwszy rzut wygląda niby dobrze ale ząb zaczął pobolewać inny lekarz mikrokamerą pokazał że od środka jest nieszczelna plomba koszt poprawy 200 zł UWAGA POZORY MYLĄ

nie polecam!!! pani M.M jest uprzejma i miła do czasu. Jak jej coś nie pasuje to opinia na przychodnie idzie z prędkością wiatru nawet pani w rejestracji krzywo patrzy !!! chyba zbliża sie menopauza a pozatym ZERO prywatności w gabinecie cały czas ktoś sie przewija

tak kobieta pytała pomocy dentystycznej co ma zrobic z moim zębem bo nie wiedziała jak spojrzeć na rtg.. nie miła wciskała mi kit, że nie wiem który ząb mnie boli potem zrobiła oburzoną minę i powiedziała, że zbada mnie inna lekarka. Powiedziałam że jak nie potrafi tego zrobić to znajdę lekarza, który bedzie wiedział co ma robić. Wszyszłam od tej kobiety bo była chamska... nie miła i wgóle chyba menopauza jej się zbilża. Nigdy nie wiziałam, zęby ta lekarka się do kogoś uśmiechała. Stanowczo nie polecam

polecam bardzo dobry lekarz, kompetentny, wyrozumiały

polecam bardzo dobry lekarz, kompetentny, wyrozumiały

Szanowni Państwo, lek. dent. Monika Mirosławska jest wspaniałym przykładem ideału lekarza stomatologa. Wspaniałe podejście do dzieci. Emanuje od tej od Pani ogromna troskliwość, dbałość o pacjenta oraz traktowanie każdego przypadku indywidualnie nie rutynowo. Bardzo polecam Panią lekarz stomatolog Monikę Mirosławską i bardzo Pani dziękuję za wszystko co zrobiła Pani dla naszej rodziny.

Najbardziej kompetentny stomatolog do jakiego trafiłem.Pani Doktor jest bardzo miła,widać,że przejmuje się każdym pacjentem.Dzięki Niej polubiłem wizyty u dentysty :-)Jest lekarzem z powołania. Bardzo polecam !!

Na początku chcę napisać że pani jest miła. Pnie które pomagają też ale niestety takze spotkałam się z niemiłą panią w rejestracji. Widać żę młoda i nie bardzo doświadczona a jesli nie to widać ze nie lubi przebywać z ludźmi. Ostatnio już jej nie widzę. Tak czy inaczej już lepszy ten stomatolog niz inny. Sama chodzę z dziciakami i musze powiedziec ze wcale się pani nie boją. u innych to skaczą piszczą... Polecam

Polecam

hmm moje odczucia raczej nie miłe , wogóle cała ta przychodnia nie jest zbyt przyjazna pacjentowi juz w rejestracji spotkałam sie z odburknięciem odpowiedzi przez pania . Wizyta u tej pani raczej stresująca , odczuwalny byl humor tej pani jakby wyrzywała go na mnie , niedelikatna i raczej nie przyjemna , pozatym ten tłok w tym gabinecie zero dyskrecji intymnosci ciagle ktos włazi wyłazi przesiaduje tam no zero komfortu w dodatku rejestracja tylko raz w miesiącu .