Monika Pietrowska

Dietetyk

Opinii4

Michał

08.03.2014

Jestem klientem Pani Moniki od 4-go lutego 2014 i schudłem 8 kg. Dieta jest wyśmienita, nie spodziewałem się że podczas odchudzania tyle się zjada a waga spada. Polecam Panią Monikę wszystkim którzy chcą poprawić swój wygląd, samopoczucie i przede wszystkim zdrowo żyć. Pełen profesjonalizm i niewiarygodne podejście do pacjenta.

J

22.10.2013

byłem na wizycie, ale uważam że to stracony czas, a efekty mierne. Pani starała się pomóc na wizytach ale jakoś nie za bardzo wychodziło.

Joanna42l

02.09.2013

Witam.Polecam Panią Monikę Pietrowską, dzięki diecie którą dla mnie ułożyła w 3 miesiące schudłam 19kg. Czuję się wspaniale dieta jest dobrana do moich osobistych smaków,a to dzięki wielu rozmowom z panią dietetyk.Dziękuję i pozdrawiam

Anonim

15.09.2012

Jestem klientką Pani Moniki Pietrowskiej od ponad 6 miesięcy, schudłam 13 kg. Przygotowana dieta jest indywidualnie dopasowana do moich potrzeb, smaczna i różnorodna. Jestem zachwycona przygotowanym jadłospisem. Wreszcie jem i chudnę . Pani Monika jest bardzo profesjonalna ma fantastyczne podejście do klienta. Polecam usługi Pani Moniki Pietrowskiej.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Gliwice"?

Centrum Dietetyczne Erinea

ul. Kłodnicka 16/3
Poradnia Dietetyczna AMARENA
ul. Kaczyniec 10/2
Poradnia Dietetyczna AMARENA
ul. T. Kościuszki 26 (Fitness Świat AGA)
Bogatynia
OASI VERDE Centrum Dietetyki i Poradnictwa Żywieniowego