mgr Monika Stolińska

Logopeda

Moja 7 letnia córka, mimo że znała literki nie potrafiła połączyć ich w słowo. Czytała litery i nie miała zielonego pojęcia jakie słowo czyta. Wystarczyło kilka spotkań z Panią Moniką i moje dziecko zaczęło czytać. Po 3 miesiącach spotkań czyta już wszystkie nawet bardzo trudne wyrazy. Profesjonalne i bardzo miłe podejście do dzieci, do tego porady jak pracować z dzieckiem w domu i jakich użyć pomocy np. gier czy zadań żeby nie były nudne, a uczyły. Gorąco polecam, wspaniały specjalista!

Gorąco polecam, wspaniały specjalista!

Wspaniała kobieta z sercem na dłoni. Ogromne zaangażowanie i wsparcie dla rodzica. Cudowne podejście do dziecka. Polecam z całego serca. Oczywiscie psiaki też cudne

Serdecznie polecamy Panią Monikę. Bardzo profesjonalne, ale przede wszystkim ciepłe, pełne otwartości podejście. Córka chętnie uczestniczyła w zajęciach. Dzięki temu, że Ciocia Monia potrafiła zmotywować dziecko do ćwiczeń, efekty pracy były szybko widoczne. Kochane psiaki w gabinecie to była wielka radość dla córy. Duża elastyczność, jeśli chodzi o termin zajęć. Zawsze czuliśmy 100% uwagi, zaangażowania i empatii, nie raz oczy nam się wspólnie spociły 😉

Wspaniała, wrażliwa kobieta! Wspierająca rodzica w nowej sytuacji. Syn z aspergerem uwielbia przebywać w towarzystwie Pani Moniki. Jest wyjątkowa, z łatwością nawiązuje kontakt z dzieckiem, efekty widoczne bardzo szybko. Jestem wdzięczna że los dał nam możliwość uczęszczania do tak cudownej osoby.

Do Pani Moniki trafiłam z autystycznym dzieckiem, brak mowy, silne zaburzenia SI. Przede wszystkim podczas pierwszego spotkania ogrom ważnych pytań dotyczących dziecka, czas jaki poświeciła był adekwatny do problemów z jakimi się zgłosiliśmy. Gabinet wyposażony w wiele pomocy dydaktycznych. Zajęcia omawiane na bieżąco jak również ważniejsze problemy, które występują podczas całego tygodnia. Dla mnie najważniejsze, że Pani Monika ma super podejście do każdego dziecka, potrafi zachęcić i przekonać do pracy największych uparciuchów. Z naszego synka wydobyła pierwsze wyraźne słowa i zajęciami z terapi integracji sensorycznej wyciszyła go. Polecam Panią Monikę🙂

Polecam Panią Monikę🙂

Po wielu latach życia z problemem jakim był styl mojej mowy, na pomoc przyszła mi Pani Monika- bardzo dobrze wykształcona kobieta z profesjonalnym podejściem do każdego swojego podopiecznego. Podczas spotkań, czułam się bardzo swobodnie, a między ćwiczeniami, towarzyszyły nam rozmowy o przeróżnych tematach w towarzystwie bardzo uroczych piesków ;). Dzięki terapii, mogę pewniej wyrażać siebie. Jedyne czego żałuję jest to że nie zgłosiłam się do Pani Moniki o wiele wiele wcześniej

Mam 21 lat i zmagałem się z wadą wymowy konkretnie z jąkaniem przez całe swoje dotychczasowe życie. Kiedyś nie myślałem nawet że można z tego wyjść i cieszyć się mową i rozmową z ludźmi jak normalny człowiek. Dopiero w wieku 20 lat zebrałem się głównie w swojej głowie że trzeba coś z tym zrobić i iść na terapię bo już czułem że to mnie powoli przerasta. Z Panią Moniką miałem pierwszy kontakt paręnaście lat temu już więc pomyślałem że to będzie najlepsze rozwiązanie. Około 3 miesiące terapii i różnych ćwiczeń wystarczyło żebym odmienił swoje życie w kontekście mojej mowy i żebym mówił płynnie i się nie zacinał. Wkład Pani Moniki jest nieoceniony, zawsze mnie wysłuchała, dużo opowiadała o tej przypadłości i jak z niej wyjść i bardzo pomogła otworzyć się na ludzi. Jednak zawsze mi powtarzała że to ja tu odegrałem największą rolę. Musiałem też walczyć sam ze sobą żeby to przezwyciężyć i wygrałem tę walkę. To jest niesamowite uczucie otworzyć się na świat i normalnie rozmawiać bez stresu. Uważam, że nigdy nie jest za późno żeby zacząć rozwiązywać swoje problemy, które uprzykrzają wam życie tylko trzeba znaleźć w sobie odrobinę chęci, determinacji i konsekwencji w tym co robimy.

Cudowny kontakt, ogrom cierpliwości. Syn z zespołem Aspergera, z zaburzeniami SI, potrzebujący terapii rąk uwielbia zajęcia z Moniką. Na informacje, że ma danego dnia zajęcia z Monią aż cały się trzęsie z radości. Polecam z czystym sercem. Aż chciało by się częściej do niej chodzić z moim 5-letnim dzieciem.

Pani Monika jest bardzo ciepłą i serdeczną osobą.Do swojej pracy podchodzi z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Ciągle pogłębia swoją wiedze biorąc udział w różnych szkoleniach. Przychodzę na zajęcia ze swoim 3,5 letnim synkiem od kilku miesięcy. Postępy mojego dziecka są naprawdę duże. Mój synek bardzo lubi te zajęcia i chętnie w nich uczestnicy. Pani Monika to prawdziwy Anioł i wspaniały specjalista. Gorąco polecam.

Pani Monika to prawdziwy Anioł i wspaniały specjalista.
Gorąco polecam.

Gorąco polecam zajęcia u Pani Moniki. Jest wspaniałą, kompetentną, serdeczną i pełną empatii logopedą. Od ponad pół roku prowadzi zajęcia z moją 4- letnią córka u ktorej zdiagnozowano autyzm. Nie spotkałam jeszcze tak oddanego swojej pracy terapeuty, który chętnie pracuje z trudnymi sytuacjami jakie stawia autyzm. Córka bardzo chetnie przychodzi na zajecia, bardzo dobra współpraca rodzic - terapeuta. Wspaniałe podejście do dzieci, nawet w dni gdy dziecko jest zniechecone do pracy Pani Monika ma zawsze pomysł na zajecia. Najlepszy logopeda jakiego spotkalam. Polecam!!!