lekarz Monika Rymkiewicz

Okulista, Okulista dziecięcy

Dziękuję Pani Doktor za trafną diagnozę ,a następnie perfekcyjnie wykonany zabieg. Złote rączki :) Minęło 10 dni a już prawie nie widać blizny. Wszystkim polecam.

Bardzo polecam Panią Doktor! Cała moja rodzina od lat leczy się u Pani Doktor, znajomi również ( bo wszystkim polecam)i wszyscy są zadowoleni. Jest cudownym lekarzem, przemiłym, a przede wszystkim bardzo kompetentnym. Ma super sprzęt w swoim gabinecie, nie muszę więc na dodatkowe badania np. OCT , chodzić do innych gabinetów, czy do szpitala.

Zdecydowanie nie polecam. Pani doktor jest bardzo niemiła. Na początku wizyty dało się odczuć że jest wrogo nastawiona na pacjenta. Odrazu stwierdziła nie badając, że będzie problem z ustaleniem szkieł, gdyż nie wiedziałam jakie mam obecnie szkła poleciła więc, że powinnam udać się do tego lekarza który wcześniej wypisał mi szkła lub napisac do niego. Ale z wielkiej łaski zbadała powierzchownie. Pacjent traktowany w tym gabinecie jak przedmiot. Udałam się więc do innego okulisty u którego nie było problemu że nie znam swojej wady, zbadał, sprawdził jakie obecnie posiadam szkła i po problemie. Zdecydowanie nie polecam, szkoda zdrowia.

Bardzo kompetentna, sympatyczna i godna polecenia Doktor. Mam poważne schorzenie oczu, w szpitalu miejskim polecono mi Panią Doktor i jestem bardzo zadowolona.

Na wizytę czekałam ponad 3 miesiące aby dowiedzieć się ze moje dolegliwości ( ból oczu, zachodzenie mgłą oka i gorsze widzenie tego oka:) to nic takiego. Pani doktor widząc mnie pierwszy raz poinformowała mnie że że to oko mam słabsze od urodzenia i tak ma być a ona na to nic nie może poradzić. Nie polecam pani podpisuje się pod innymi komentarzami.

Może i dobry lekarz, ale do typowych przypadków, kiedy trzeba przepisać okulary, ewentualnie przebadać bardzo małe dziecko. Niestety bezradny w chwili stykania się z poważnym problemem. Uważam, że pani doktor jest za młoda i zbyt niedoświadczona (jeszcze), żeby w tak zdecydowany sposób stawiać diagnozy ostateczne, a taką właśnie postawiła. Lekarze z większym doświadczeniem w leczeniu chorób oczu na szczęście byli innego zdania.

Nie polecam, ze względu na traktowanie i podejście do pacjenta, bardzo arogancka osóbka i nietolerancyjna wobec diagnoz lekarzy wcześniej prowadzących chorobę.

Pani doktor popatryzła w oczy wypisała receptę i słowa wyjaśnienia, a jak zapytałam co mi dolega to dopiero z niechęcią coś powiedziała

Bardzo pozdrawiam Panią Doktor Grażyna

Bardzo pozdrawiam Panią Doktor
Grażyna

Polecam dr Rymkiewicz. Byłam u niej kilka razy,za każdym razem pomogła. Plus za miłą atmosferę, wyjaśnienie problemu, rzeczowość. Polecam!