lekarz Monika Skrzypek

Tak nieuprzejmego lekarza w swoim życiu jeszcze nie spotkałam, być może dlatego, że nasze drogi zetknęły się w szpitalu a nie w prywatnym gabinecie. Podczas wypisu p. Skrzypek wręczyła mi receptę dla dziecka i bez słowa wyjaśnienia zamierzała opuścić salę, gdyby nie moje pytanie- co dolega mojemu dziecku. Czy tak należy traktować pacjenta? ! Zero wyjaśnień, zniecierpliwienie, przedmiotowe traktowanie pacjenta. Nie polecam!

Wizyta z akończona po 3 minutach - od razu dostaliśmy recepte z antybiotykiem, perebiotykiem i zwolnienie

Solidny i uprzejmy lekarz. Dyspozycyjny i zaangażowany w leczenie. Bardzo polecam Panią Doktor, leczę u niej dzieci już kilka lat.

Chodzimy z córeczką od urodzenia do Pani Doktor polecam wszystkim mamą Panią Doktor pozdrawiam:)

Zdecydowanie polecam Panią Doktor jako kompetentnego lekarza.

Zdecydowanie polecam Panią Doktor jako kompetentnego lekarza.

Świetny lekarz specjalista. Polecam wszystkim Panią Doktor - rewelacja. Z naszym synem chodzimi do Pani Moniki od urodzenia. Super że mamy takiego lekarza!!!!!!

Bardzo kompetentny i rzetelny lekarz, prawdziwy fachowiec.

Bardzo kompetentny i rzetelny lekarz, prawdziwy fachowiec.

Fachowy, rzetelny i niesamowicie kompetentny lekarz, który naprawdę interesuje się pacjentem.

polecam panią doktor ja również jestem zadowolona z Jej porad i leczenia

polecam panią doktor ja również jestem zadowolona z Jej porad i leczenia

Polecam. Syn ma już 9 lat i cały czas jesteśmy pacjentami od spraw ogólnych. Jeżeli jest już coś poważniejszego wybieramy specjalistę; mamy swojego laryngologa w Rabce, dermatologa w Nowym Targu itd. Natomiast zawsze przed szczepieniem badamy sie w prywatnym gabinecie u Pani Skrzypek, poniewaz syn kiedyś został zaszczepiony jak miał zapalenie uszu (jak był badany w przychodni ) Zdecydowanie polecam a Pani bardzo dziękuję za dotych czasową opiekę.