Monika Wrońska

Protetyk, Stomatolog

Jeszcze się taki nie urodził,co by Wszystkim dogodził. Ja osobiście uważam ,że Pani Doktor ma kwalifikacje. Zrobiła mi piękny mostek. Zęby,które mi poblombowala kilka lat temu wciąż są w dobrym stanie. Wracam do niej po siedmiu latach z przeglądem(Od tamtej pory żadnych problemów ani z mostkiem ani plombami). Wiadomo,że zęby są różne ,mniej i bardziej problematyczne,a dentysta to tylko człowiek. Pozdrawiam Doktor Monikę .

Dr Monika jest bardzo miła i sympatyczna, dokładna w leczeniu i poświęca dużo czasu na tłumaczenie. Z całego serca polecam :)

Pani Monika przede wszystkim poświecą swój czas na tłumaczenie co i jak , jak sobie radzić itd. Jak porównam ja do dentystki z mojej przychodni zdrowia, to tak jakbym porównał kompetencje do leczenia i podejście - do nosorożca (pani doktor z przychodni) i do delikatności kotka (P.Monika)

Absolutnie odradzam tego stomatologa!!! Chodziłam do niej przez pewien czas i wydawać by się mogło, że wszystko jest ok.. ale niestety okazało się nie dawno (po mniej wiecęj 1,5 roku), że leczenie kanałowe zostało totalnie spaprane i czeka mnie długa droga do wyleczenia stanu zapalnego przy kanale, którego pani "doktor" nie doczyściła prawidłowo.. Dodam tylko, że niestety ale Pani Wrońska nie wie co to staranność przy zakładaniu plomb. Wszystko robione w sposób "na szybko". Totalna porażka!!!!

Ten kto twierdzi, że p. Monika jest niedelikatna i nieuprzejma chyba nie spotkał się z nieuprzejmym i niedelikatnym dentystą w swoim życiu! Ostatnio po kilku wizytach u innej dentystki wróciłam do p. Moniki żeby naprawiać to co zbabrała tamta pożal się boże dentystka i poleciłabym p. Monikę wszystkim!

Nie polecam!!! Nie wybiore sie już więcej i bedę wszystkim odradzać. Brak wyczucia. Niedelikatna.

nie polecam. Niedelikatna, uprzejmość to za mało

nie polecam. Niedelikatna, uprzejmość to za mało

Delikatna, tłumaczy i wyjaśnia co w kolejności będzie wykonywała, wysoka troska o nie sprawianie bólu w czasie leczenia, solidność dokładność, samodzielnie przygotowuje niezbędne składniki potrzebne do naprawy uszkodzonego zęba, bez wahania polecam panią doktor tak bojaźliwym jak ja pacjentom

Fantastyczna stomatolog. Baaardzo dokładna i delikatna. Szczególnie to ważne dla mnie, bo jestem dentystycznym tchórzem. Zrobiła mi wiele zębów. Z usług p. doktor skorzystali też mój mąż i ojciec i też byli bardzo zadowoleni. Polecam! Monika S. (msym@poczta.onet.pl)

Monika S. (msym@poczta.onet.pl)

Od wielu lat razem z mężem korzystamy z leczenia i porad. Polecamy wszystkim dbającym o swoje uzębienie dobrą specjalistkę jaką jest Monika Wrońska:)