lekarz Nadzieja Klasińska

Wizyte z corka odbylam już jakis czas temu, nie mniej postanowiłam sie podzielic swoimi sposrzezeniami. Po pierwszym wykonanym badaniu Pani Doktor zapytala czy zycze sobie aby przeprowadzic kompleksowe badanie dna oka. Powiedziałam, ze skoro juz jesteśmy to tak, bo nie chce dziecka stresowac drugi raz. Pani Doktor PRZEWROCILA OCZAMI. Wiadomo mogło mi sie przewidziec. Przeszlismy przez badanie, dochodzimy do platnosci i slysze: "Oooo. Pani z Medicoveru. Nic na Pani nie zarobie" Nie podwazam kompetancji Pani Nadziei jedynie pozostawiam opis wrazen jaki pozostal po wizycie.

Nie polecam Pani doktor , całkowity brak kultury i podejścia do dzieci. Nie wiem czy poprzez nazywanie dziecka "Gamoń" przy obecności rodzica jest odpowiednim podejściem. Jeśli nie chcecie się zbytnio denerwować to omijajcie Jej gabinet , bo jak sama mówi , tyle pracuje że jest przemęczona.

Bardzo dobry lekarz- doświadczony i godny zaufania. Poświęca pacjentowi bardzo dużo uwagi. Zleca dodatkowe badania, by wykluczyć ewentualne komplikacje. O Pani Klasińskiej można powiedzieć, że daje pacjentowi nadzieję ;) że są jeszcze profesjonalni i życzliwi pacjentowi lekarze w Polsce.

bardzo miła, poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu :) polecam

bardzo miła, poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu :) polecam

U Pani Nadzieii leczę się już 20 lat! Gorąco polecam.

U Pani Nadzieii leczę się już 20 lat! Gorąco polecam.

Jako jedna z niewielu lekarzy, których odwiedziłam po wypadku naprawdę przejęła się moim problemem, poświęciła na różne badania bardzo dużo czasu, skierowała mnie do specjalisty i .. zdecydowanie podniosła na duchu.