lek. dent. Nafez Hussein

Profesjonalny lekarz w ciagu niecalego mies.doprowadzil moje zęby do porządku, polecam z całego serca.

Swietny fachowiec i profesjonalista, trafilam do Pana doktora po zepsuciu leczenia przez innego lekarza, Pan doktor doprowadzil moje zeby do porzadku szybko i bezbolesnie, naprawde polecam.

Nie polecam tego lekarza żle poleczył mi zęby w dodatku zostawił mi jakieś ciało obce w zatoce szczękowej :( i czekam przez to teraz na operację i mam z tego bardzo duży i bolesny stan zapalny więc ogólnie nie polecam nikomu jak najdalej od tego lekarza.

nie polecam! wrecz odradzam ! znajomemu przy wyrywaniu osemki zlamal szczeke . jak najdalej od jego gabinetu

Lekarz godny polecenia, działa szybko, sprawnie ale przy tym perfekcyjnie i dokładnie. Serdecznie polecam

Trafiłam do tego doktora ze zmianami okołowierzchołkowymi przy górnej lewej 2 przez żle przeprowadzone leczenie kanałowe przez innego dentystę.Doktor powiedział mi że jedynym wyjściem żeby zachować ząb jest taki zabieg tzw resekcja wierzchołka korzenia zęba.Polega on na nacięciu dziąsła usunięciu zmian i zaszyciu doktor przeprowadził zabieg profesjonalnie bardzo fachowo delikatnie i dokładnie nic nie bolało w trakcie zabiegu jak i również po ból był bardzo nie wielki opuchlizna zeszła już pierwszego dnia kilka godzin po zabiegu. Ząb już nie boli nic się z nim nie dzieje wszystko zostało dokładnie zrobione doktor ten też świetnie wyrywa zęby na prawdę fachowiec jakich mało usuwał mi również dolną 6 która była dość mocno zakorzeniona. Trochę się z nią doktor nasiłował ale nic nie bolało szybkie znieczulenie parę minut roboty żadnego bólu i zęba nie ma.Doktor ten jest bardzo uprzejmy miły delikatny sympatyczny nigdy nie pozostawi pacjenta w potrzebie na prawdę ma fajne i ciepłe podejście do pacjenta jak i również do dzieci jest bardzo spokojny rzeczowy dokładny stawia sprawy jasno wszystko dokładnie tłumaczy i robi swoje jednym słowem profesjonalista po prostu godny polecenia polecam wszystkim bardzo na prawdę a zwłaszcza tym którzy boją się dentysty to na prawdę dobry i kompetentny lekarz spokojnie mogę go polecić wszystkim to na prawdę dobry lekarz gorącą polecam i zachęcam wszystkich do wizyty u tego lekarza bo na prawdę warto.

Lekarz godny polecenia, zabieg został wykonany profesjonalnie.

Lekarz godny polecenia, zabieg został wykonany profesjonalnie.

Ja jestem zadowolona, profesjonalistą jest i to potwierdza fakt, ze połowa mojej rodziny do niego przychodzi :)

profesjonalista w kazdym calu,drogo ale warto,polecam innym

profesjonalista w kazdym calu,drogo ale warto,polecam innym

Lekarz profesjonalista, podzielam poprzednika wypowiedź. Może mało delikatny ale fachowiec jakich mało. Potrafi "palcem usunąć zęba".×