Narcyz Wojtowicz

Laryngolog

Wybitny lekarz i specjalista. Od kilku lat chodze tylko do doktora Wojtowicza, poniewaz jest kompetentny i zna sie na rzeczy jak malo kto. Ma ogromna wiedze oraz doswiadczenie, co widoczne jest przy kazdej wizycie. Ma bardzo dobre podejscie do pacjenta, a w klinice, w ktorej przyjmuje jest bardzo profesjonalnie, a zarazem komfortowo. Polecam wszystkim!

Lekarz doskonale znający się na zagadnieniach laryngologicznych! Uprzejmy, cierpliwy, kompetentny. Nie mam w ogóle zastrzeżeń! Wizyta u Pana Doktora Wojtowicz zakończyła moje poszukiwania dobrego laryngologa! Lekarz na 6!

super lekarz polecam naprwde zna sie na swojej pracy

super lekarz polecam naprwde zna sie na swojej pracy

Lekarz, który nie radzi sobie z trudniejszymi przypadkami lub zwyczajnie przymyka na nie oko, bo przeciez nie wolno psuc statystyki szpitala.

Sympatyczny lekarz, bardzo mi pomógł. P O L E C A M !!!

Sympatyczny lekarz, bardzo mi pomógł. P O L E C A M !!!