dr Natalia Jasińska

2,4
2,5

NIE POLECAM!!! OKROPNY CZŁOWIEK! Trafiłam z plamieniem w ciąży, Pani "doktor" nie chciała mnie zbadać bo stwierdziła, żebym się najpierw przyjęła na oddział.. Czekałam na przyjęcie i badanie około 2 godziny po czym jak jej powiedziałam, że boli mnie pęcherz i może to jakaś infekcja olała temat i nie zleciła żadnych badań. Zrobiła jedynie usg i powiedziała, że nic się nie dzieje. Ogólnie zlała mnie przy badaniu. Więc powiedziałam, że skoro tak to wychodzę na własne żądanie i pójdę gdzieś prywatnie. Dostałam zrypke, że jestem nienormalna i urodze niepełnosprawne dziecko albo martwe ( czytaj: bo nie zostanę tych 3 dni i jej kasa za mnie nie wpadnie). Pozatym wymyśliła sobie, że dziecko jest poprzecznie ułożone i to groźne dla mojego i życia dziecka...Ostatecznie wypisałam się i poszłam gdzie indziej. Oczywiście opowiedziałam o tym zajściu ginekologowi prywatnie to wyśmiał Panią Jasinką i powiedział że niektórzy już nie nadają się do swojej pracy i stwierdził że przykro mu za "koleżankę" z pracy.. No i oczywiście tak jak myślałam miałam zapalenie pęcherza i na szczęście dobrze, że miałam swój rozum bo mogło się to źle skończyć dla ciąży..OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM TĄ KOBIETĘ!!!

Pani doktor to pomyłka, od urodzenia mam zwężony odcinek szyjki macicy. Jej zdaniem powinnam uprawiać sex codziennie to bym nie miała takich problemów. Byłam w szoku po tych słowach. Operacje miałam kilka lat później w klinice w Krk, gdzie lekarze za głowę się łapali dlaczego w dt nikt nic z tym nie zrobił. Także Jasińska leczy wszystko seksem

Pani doktor interesuje się tylko pacjentami , którzy chodzą do niej jeśli chodzi o wizyty ciążowe . Ja przyjechałam z bólami , pani doktor powiedziała ze to grzybica , przyjęła mnie na oddział i tyle ..:/ wody podczas porodu były zielone . Kiedy mówiłam , ze złe się czuje było to ignorowane i Pani doktor traktowała mnie jak niedoinformowana na temat porodu . Wytwarza ogromny dystans między swoją osoba , a pacjentem i podczas , kiedy zależało mi , aby powiedziała coś więcej na temat tego co w danej chwili się dzieje rozmawiała sobie na „ wolne tematy „ z personelem . Niestety ale nie polecam !

Niech ją wywalą z tego szpitala bo następne dziecko jak będę rodzić to nie będe chciała w D-T właśnie przez nią.mój poród przy niej to był koszmar.Jak można powiedzieć do pacjetki "licz dokladniej okres bo widać że wcześniak" po tym jak miałam zielone wody a dziecko ważyło 4,250.Nie jeden głupi tekst puszczała,ale w tym stresie bałam jej sie co kolwiek odpowiedzieć

Jeżeli lekarz przy porodzie mówi"pośpiesz się bo całej nocy z tobą tu nie spędze"itp.. jest w pożądku to moge ją polecić...szkoda słów... Niestety trafiłam na nią przy porodzie i mam nadzieję że więcej jej nie zobacze.

Stanowczo nie polecam!!!!. Trafiłam na Pania doktor przypadkowo na oddziale przy porodzie. Jej zachowanie mialo nie wiele wspolnego z tym co powinien reprezentowac soba lekarz. Kompletny brak szacunku do pacjenta, zupelny brak komunikacji z pacjentem jesli chodzi o planowanie zabiegow, ktore ma wykonac. Pacjentka traktowana jest przez nia jak przedmiot. Rozpoczela ciecie cesarskie jeszcze przed zadziałaniem znieczulenia zewnatrzoponowego. Zupelna niekompetencja, podczas operacji rozmowy z personelem na temat spędzonych wakacji.... Wyszukiwanie zmian chorobowych ktorych nie ma.... (podczas operacji rozmowa ze stazysta, z ktorej wynikalo ze mam zmiany endometrialne na jajnikach, po operacji nie raczyla mnie o tym poinformowac,brak jakiej kolwiek komunikacji na obchodach lekarskich). Ogolnie jej opryskliwosc i zachowanie sprawily ze porod wspominam strasznie i przez pol roku po porodzie przezywalam traume ze nie rodzilam naturalnie tylko przez ciecie. Zostałam przyjeta gdy wody plodowe odeszly ale nie wystepowaly skurcze przez 4godz.Pani doktor powiedziala juz na początku tylko jedno zdanie do mnie z grymasem na twarzy:'ze z tego nic nie bedzie' przestraszylam sie bo nie wiedziałam co ma przez to na mysli bo byl to moj pierwszy porod.Dodam ze byl weekend i tylko ja na bloku porodowym. Podczas badania bardzo nie delikatna, robiaca wszystkie czynnosci z duza sila zadajac niepotrzebny bol,komentujac tylko ze jestem nadwrazliwa na dotyk.Pozniej przypadkowo uslyszalam jej rozmowe z polozna ze bedzie trzeba zrobić ciecie,mnie niestety nie raczyla tego powiedziec sama. Ogolnie jestem zdania ze jest to lekarz z epoki PRL-u, a te czasy juz dawno minely, sprawiala wrazenie ze do pracy przychodzi za kare w ramach wolontariatu. Nie wiem jak ktos moze do niej chodzic prywatnie, z tego co czytalam tutaj szkoda czasu na nia i nawet tych 50zl za wizyte, choc na ginekologa to nie wielka cena ale tez i zadna jakosc usług. Jedyny plus ze dziecko urodzilo sie zdrowe, po wymeczeniu mnie przez kroplowki i zastrzyki rozkurczowe przez 10godz bez zadnych efektow.

Lepszego lekarza chyba nie ma. Dr Jasińska jest nie tylko uprzejma, ale ma czas dla pacjentek. O wszystko można zapytać, a Pani doktor odpowie. Jest osobą bez nerwów co dodatkowo jest na plus, bo wizyta przebiega w milej i niestresujacej atmosferze. Jest zawsze pod telefonem, zawsze odpowie na kazde nurtujace nas pytanie. Mam do niej pelne zaufanie i zawsze bede wracac z kazdym problemem.

Pani doktor godna polecenia,urodziłam przy niej dwoje dzieci i tylko dzięki jej szybkiej reakcji (cesarka) wszystko jest w wporządku.Nadmienię,że obie ciąże były zagrożone,w pierwszej odkleiło sie łożysko a w drugiej tarczyca i ciśnienie.Oczywiście miałam też szczęście,że gdy się coś zaczynało dziać,to Pani dr.była w szpitalu.Podziękowania dla Pani dr.Jasińskiej,cieszę się,że trafiłam na panią dr.Jasińską i nie zamieniłabym jej na innego lekarza.

NIE.POLECAM WOGOLE "PANI DOKTOR" JAK NIE UMIE LECZYĆ TO NIECH SIE NIE ZABIERA. CIEKAWE ILE OSOB NIE NAPISALO OPINI O "PANI" JASINSKIEJ BO NIE ZYJA. NIECH LEPIEJ PRZEJDZIE NA EMERYTURE A NIE BIERZE SIE ZA TO CO NIE UMIE. INNI LEKARZE BYLI ZDZIWIENI ZE PANI TEN ZAWOD WYKONUJE BEZ ŻADNEGO POJĘCIA. NIE POLECAM W 100℅

Przez tą Panią "doktor" która nie potrafi zrobic cytologii i rozpoznać choroby pewna osoba juz nie żyje . Brak kompetencji i jakiejkolwiek wiedzy. Wszyscy inni lekarze którzy zobaczyli wynik cytologii byli w szoku, jak można było nie wykryć nowotworu i zmian jakie powstaly, a ta "pani doktor ginekolog" powiedziała, ze wynik jest dobry. nikomu nie polecam po tym co się stało. !!!!!!

nikomu nie polecam po tym co się stało. !!!!!!