Natalia Kołodziej-Wojciechowska

Czy wiecie w jaki dni Pani dr ptzyjmuje prywatnie? Czy trzeba się rejestrować i jeśli tak, to pod jakim numerem? Bo na internecie znalazłam kilka.

nie jestem zadowolona, poleciła mi lekarza koleżanka, przed wizytą przeczytałam opinie na necie i podeszłam do wizyty już zadowolona, niestety nie czuję się jakby moja osoba doktor obchodziła, nie czuję żadnej empatii, czy to na wizycie prywatnej czy państwowej, być może miałam za duże oczekiwania, których niestety doktor nie spełniła

Pani dr jest zdecydowanie kompetentną i doświadczoną osobą, moge ja z czystym sumieniem polecic. Ceny nie sa zbyt wygorowane wiec jesli chcecie miec fachowa i serdeczna opieke to zapraszam

Serdecznie polecam, Pani Doktor prowadziła moją ciążę spełniła wszelkie moje oczekiwania (200%normy). Zawsze uprzejma, odpowiedziała na wszelkie moje pytania, wyjaśniła wszelkie wątpliwości doradziła a nawet podnosiła na duchu.

Chodzę do tej pani doktor od ok. 10 lat, prowadziła dwie moje ciąże - polecam pod każdym względem. Zawsze wysłuchuje wszystkich pytań, przystępnie wyjaśnia, zawsze tłumaczy, co robi i w jakim celu (badania, leczenie), podchodzi kompleksowo, zwraca uwagę na różne objawy. Osoba sympatyczna, kontaktowa, rzeczowa.

Polecam Panią Doktor, jest sympatyczna,delikatna, odpowiada wyczerpująco na wszelkie pytania, podchodzi do pacjenta indywidualnie. Poza tym potrafi podnieść na duchu:)

Gorąco polecam Panią doktor. Jest osobą pełną wiedzy, kultury i szacunku do pacjenta. Słucha uważnie, zawsze wyczerpująco odpowiada na pytania i potrafi doradzić. Po każdej wizycie wychodze spokojna. Polecam

Pani doktor już dwa razy bardzo szybko i umiejętnie zdiagnozowała moje choroby i dzięki temu jestem zdrowa.Teraz pomaga mi zajść w ciążę.Wspaniała osoba!!!!POLECAM innym pacjentkom :)

KOMPETENTNY,NIE ODFAJKOWUJĄCY KOLEJNYCH PACJENTÓW LEKARZ

KOMPETENTNY,NIE ODFAJKOWUJĄCY KOLEJNYCH PACJENTÓW LEKARZ

jestem bardzo zadowolona z opieki lekarskiej, bardzo polecam!

jestem bardzo zadowolona z opieki lekarskiej, bardzo polecam!