lekarz Natalia Kubacka

Lekarz rodzinny

2,7

Zazwyczaj w porządku i daję radę załatwić u niej co chciałem - skierowanie, leki - ale szukam innego rodzinnego bo wcześniej miałem lepszego i wiem, co to znaczy dobry lekarz.

jest dobrym lekarzem rodzinnym, potrafi dobrze wytlumaczyc skad biora sie problemy zdrowotne i jak trzeba im zaradzic. Cenie Ja rowniez za to, ze w miare mozliwosci potrafi dobrac tanszy zamiennik leku o podobnym skladzie i zastosowaniu. Polecam!!!

nie poleca ta pani nigdy nie ma czasu dla chorych i nie zna chorób nie daje skierowań do specjalisty i nie trafia w leki

Jestem na etapie szukania innego lekarza rodzinnego.Niekompetentna, nieuprzejma pani doktor.Zachowywała się wręcz wrogo.

Dziwi mnie , że tyle komentarzy negatywnych , a ta Pani jeszcze jest lekarzem rodzinnym?Jest niekompetentna, bardzo niemiła ..widać , że zawód lekarza nie jest jej powołaniem.Traktuje pacjentów przedmiotowo , robi problemy ze wsztstkim:wypisaniem leków, skierowaniem do specjalisty , na badania ...dosłownie o co się prosi ..to wszystko na nie!Jestem ubezpieczona i mam prawo w pełni korzystać ze świadczeń , które mi się należą!Nie będzie jakś podrzędna i niekompetentna Pani doktor o tym decydowała.Najwyższy czas , aby jej miejsce zajął inny lekarz , który będzie wykonywał swój zawód wykonywał z pasją i oddaniem dla pacjentów.

Bardzo polecam, jest bardzo miła uprzejma i ostatnio uratowała mi córkę.... poszłam z suchym kaszlem a ona od razu wysłała do szpitala długo ją prosiłam by tego nie robiła ale i tak postawiła na swoim i teraz jej bardzo dziękuję bo córka dwa dni później by umarła na obustronne zapalenie płuc.. jestem jej wdzięczna jest bardzo dobra nie mogę na nią narzekać!!!! Do tego dzieci moje bardzo ją lubią i idą do niej z chęcią :) POLECAM!

super lekarz polecam!wyleczył mnie w 3 dni.

super lekarz polecam!wyleczył mnie w 3 dni.

Jest lekarzem do niczego,nie umie zdiagnozować chorobę. Traktuje pacjentów jak przedmiot. Nie polecę tej kobiety nikomu.

Bardzo miła Pani. Potrafi wysłuchać pacjenta i stara się mu pomóc.

Bardzo miła Pani. Potrafi wysłuchać pacjenta i stara się mu pomóc.

na dzień dobry pani w rejstracji bardzo nie miła nie przyjela mojego dziecka była za 20 dziesiąta a do dziesiątej rejstrują dziecko miało dużą gorączke było przeziembione pani doktor więcej nie ma niż jest nadrugi dzień poszłem i stwierdziła że to przeziębieni tylko tego samego dnia poszedłem wieczorem do browaru bo sie jeszcze pogorszyło i tam pan doktor stwierdził zapalenie płuc nie polecam nikomu tej pani doktor.