lekarz Natalia Stolc

2,5
2,7
2,7
2,4

Sama Pani doktor ok. Problemem jest pielęgniarka ( jeżeli można by to tak nazwać) w rejestracji.Takiego chamskiego ,prostackiego zachowania przy rejestracji telefonicznej od tej pani dawno nie słyszałem. Niekompetentna z brakiem jakiegokolwiek poszanowania dla pacjentów. W dobrym tonie po odbiorze telefonu powinno się usłyszeć - rejestracja słucham. , a nie z grubej rury odrazu - co takiego pilnego się stało , że tak z rana musi dzwonić itd. Widać , że arogancję ma już zakodowaną wa krwi,bo to nie pierwszy raz....Radziłbym Pani doktor przeanalizowanie zachowania tej ,,pielęgniarki,, bo w przeciwnym razie pacjenci będą od Pani odchodzić. Pozdrawiam.

Byłam u niej wiele razy z powodu zmęczenia i osłabienia. Dostawałam skierowanie na TSH które pokazywało zawsze normę, choć często górną granicę. Zamiast dostać skierowanie do endokrynologa, lekarka kazała mi uwaga... SCHUDNĄĆ! Dzisiaj po konsultacji z innym lekarzem rodzinnym i endokrynologiem wiem, że mam niedoczynność tarczycy i guza.

Bardzo miła Pani, ma dobre podejście do pacjęta. Chciałabym się do niej przepisać, byłam u niej pare razy i jest 100 razy lepsza od mojego lekarza rodzinnego

Niekompetentna, nieudolna i niemiła lekarka. Częściej jej nie ma niż jest.Diagnozy nie traione , dziecko mi tak leczyła ze wylądowało w szpitalu.Ze skierowaniem też był problem gdy krzyknęłam,przeklęłam i się rozpłakałam to zwielką łaską dała.Ludzie trzymajcie się od niej zdaleka!!!

Moja córka poszła do niej na wizyte , pani doktor stwierdziła przziebienie , dała antybityki po których było tylko gorzej po wizycie u innego lekarza okazało si e,że to zapalanie płuc , leczenie trwało długo ze wzgledu na błędna diagnozę "pani DOKTOR"

jest niekompetentna, arogancka nie lubi kierować pacjentów do lekarzy specjalistów zamiast tego swoją diagnozę opiera na konsultacjach z matką dr Eleonorą Pietlicką Stolc , przecież wyniki są podstawą leczenia a nie podejrzenia albo mi się tak wydaje bo ja wiem lepiej po co robić wyniki.

Lekarka bardzo mila usmiechnieta, dzieci bardzo chetnie do niej ida jeszcze sie na niej nie zawiodlam zawsze dzieci wyleczy jak trzeba.

Miła i uprzejma ze skierowaniem nie mialem żadnego problemu

Miła i uprzejma ze skierowaniem nie mialem żadnego problemu

przychodzi sobie na 8.40 gdy powinna przyjmować od 8 a ludzie czekają na nią nie wypisuje zaświadczeń jest nie miła i nie zna się na chorobie byłem u niej z dzieckiem i nie polecam jej nikomu

przestałam do niej chodzić, bo nie pomaga, czuję się tak, jakbym musiała się tłumaczyć z tego, że jestem chora, w końcu nie chodzę do lekarza dla przyjemności! ! !