dr n. med. Nebi Sherkaweydr n. med. Nebi Sherkawey - zdjęcie profilowe

dr n. med. Nebi Sherkawey

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Okulistyki w/w uczelni oraz w Klinice Okulistyki Uniwersyteckiego Szpitala w Aarhus (Dania). Autor pracy doktorskiej z zakresu neurookulistyki. Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem wad wzroku oraz ich korekcją. Posiada duże doświadczenie w leczeniu przedniego i tylnego odcinka oka, w tym w leczeniu zaćmy i jaskry.

Miałam przyjemność poznać Pana doktora na wizycie kwalifikacyjnej do operacji zacmy w klinice Mavit. Bylam przerażona jak prawie wszyscy. Podejscie Pana doktora do pacjenta jest wyjątkowe. Po kilku minutach z uśmiechem na ustach, Pan doktor przekazał mi garść niezbędnych informacji, co mnie bardzo uspokoiło. Miło jest spotkać na swojej drodze takiego lekarza. Danuta

Jestem pod opieką Pana Doktora i chociaż przypadek mój jest trudny to dzięki Panu Doktorowi mój wzrok ulega poprawie a co za tym idzie poprawia się komfort życia. W historii mojej choroby było wielu lekarzy ale Pan Doktor jest zdecydowanie najlepszy. To przykład lekarza z powołania i świetnego fachowca. Nastawienie na pacjenta bez zarzutu, wzorowe. Mimo, że iniekcje do oka są czasem nieprzyjemne to przy Panu Doktorze nie jest to takie straszne.

Bez wątpienia moja mama, która jest pod opieką Pana Doktora nie mogła lepiej trafić. Bardzo miły człowiek, który zna się na swojej pracy. Wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza.

Mam szczęście być pod opieką pana doktora Sherkawey od ponad czterech lat i dzięki niemu nie mam problemu ze wzrokiem. Wspaniały człowiek i wybitny specjalista okazujący pacjentowi wiele uwagi i życzliwości.

Wyjątkowy człowiek! W czasie pandemii koronawirusa potrafi (podczas konsultacji telefonicznej) trafnie zdiagnozować, zalecić leczenie, uspokoić pacjenta rzeczowymi wyjaśnieniami. Bardzo miły, kompetentny lekarz. Dziękuję i polecam z prawdziwą przyjemnością :)

Wspaniały, konkretny i uprzejmy lekarz. Na moje szczęście trafiłam do Pana Doktora po wcześniejszej złej diagnozie u innego lekarza. Pan Doktor dobrał odpowiednie leki, po których od razu nastąpiła poprawa. Oby więcej takich lekarzy. Bardzo polecam i będę polecać :)

Wspaniały lekarz. Wszystko dokładnie tłumaczy. Potrafi wysłuchać pacjenta, nie tylko leczy ale doradza. Byłem u kilku okulistów ale żaden inny nie tłumaczył tak dokładnie. Mam do niego pełne zaufanie. I ta świetna atmosfera którą tworzy - zawsze gdy wychodzę z gabinetu świat wydaje się bardziej sympatyczny.Ma powołanie.Lekarz z duszą. Polecam każdemu kto ma kłopoty z oczami.

Wspaniały lekarz. Wszystko dokładnie tłumaczy.

Bardzo dobry specjalista, o dużej wiedzy i wyjątkowo ciepłym podejściu do pacjenta. Jestem naprawdę pod ogromnym wrażeniem po wizycie u niego. Takich właśnie lekarzy potrzebujemy! Pacjentka z Poznania.

Mam szczęcie być pacjentem dr Nebi Sherkawey! Jest nie tylko bardzo profesjonalnym lekarzem, ale i osobą o ujmującej osobowości. Ponad wszystko ma na względzie dobro pacjenta. Oby takich lekarzy było jak najwięcej w Polsce! Bogumiła G. z Wrocławia

Bogumiła G. z Wrocławia

Wzór lekarza,życzyłabym sobie aby to, co prezentuje ten lekarz stało się normą.

Wzór lekarza,życzyłabym sobie aby to, co prezentuje ten lekarz stało się normą.