lekarz Nina Hadaś-Grzelka

Kardiolog

Byliśmy dziś u Pani Doktor, ponieważ mama od paru dni bardzo źle się czuła, sugerowaliśmy się super opiniami, niestety trochę się zawiedliśmy, Pani doktor nic nie mówiła a mama musiała się cały czas dopytywać czy wszystko jest dobrze ( było USG), mamy nadzieję że leki dołożone się przynajmniej sprawdzą.Ps.bylismy prywatnie ale nie wiem Pani doktor brakło empatii dziś chyba albo miała zły dzień?😐 nie wiem....

Byłam u Pani doktor z moją mamą, a potem tatą. Pani doktor podeszła do wizyty z dużym zaangażowaniem i rzeczowością. Bardzo dobrze pokierowała dalszym leczenie. Poświeciła nam dużo czasu, dając wsparcie. Bardzo polecam

Bardzo uprzejma, zaangażowana, konkretna. Dysponuje ogromną wiedzą, którą w prosty sposób potrafi przekazać pacjentowi.

Duuuuża pewność siebie w stosunku do rodzin pacjentów nie przekładająca się na umiejętne postawienie diagnozy. Nie polecam.

wspaniala lekarka o b.duzej wiedzy fachowej pelna poswiecenia i zawsze usmiechnieta co dziala jak balsam ozdrawiajacy

Pani doktor miła, ale czasu więcej poświęca osobom prywatnym- za kasę.

Pani doktor miła, ale czasu więcej poświęca osobom prywatnym- za kasę.

Wspaniała Pani doktor. Osoba z powołaniem - odpowiednia na swoim miejscu. Oby wszyscy lekarze byli tak zaangażowani.

Wspaniała lekarka. Miła , szczera i poświeca bardzo dużo czasu. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak P. Nina to mielibyśmy o wiele zdrowsze społeczeństwo!!!! Polecam Pozdrawiam i życzę dużo sukcesów w życiu zawodowym.

Wspaniała lekarka. Miła , szczera i poświeca bardzo dużo czasu.
Polecam
Pozdrawiam i życzę dużo sukcesów w życiu zawodowym.

Bardzo dobra pani Doktor, kompetentna, miła, poświęca pacjentowi dużo czasu i kompleksowo tłumacyz rpzebieg choroby i plan leczenia.