lekarz Nina Szczęśniak

1,7
1,8
1,6
1,3

Bardzo niemiła osoba.mam blisko 40 lat,a w trakcie opowiadania o objawach uslyszalam ,,pani nie gada!!!,, takim tonem,jakby była nauczycielką w podstawówce...a i tam to nie przystoi.w trakcie wizyty siorbie herbatę,ja też pracuję z ludźmi i w trakcie obsługiwania klientke nie posilam się.nie jest skłonna wysłuchać o objawach,nie interesowały ją zdjęcia dokumentujące przebieg rozwoju zmian skórnych,zero badania dermatoskopem,na oko zdiagnozowała łuszczycę,jednak poproszona wypisała skierowanie na badanie.generalnie,osoba opryskliwa i na pewno nie chciałabym już więcej u niej w gabinecie się znaleźć.niezainteresowana pacjentem,siedzi tam jakby za karę.

Nie polecam tego lekarza. Jest bardzo nieuprzejma, nie poświęca uwagi pacjentowi tylko się wymądrza.

Żałosne, stwierdziła, że skoro urodziłam się alergikiem i mam atopowe zapalenie skóry, to ona nic na to nie poradzi i mam nie zawracać głowy, bo lekarza potrzebują naprawdę chorzy ludzie! Późniejsza wizyta w prywatnym gabinecie miała przebieg bardziej uprzejmy tzn. chłodny, sarkastyczny, ale przynajmniej nie obrażała i nie wyrzucała ludzi za drzwi!

Dziwie się,że ta kobieta może jeszcze 'LECZYĆ'innych! Odradzam taką opieke medyczna!!!

zdecydowanie odradzam niekompetentna lekarka szok!

zdecydowanie odradzam niekompetentna lekarka szok!

Komentarze pani doktor wysoce lakoniczne, ale była całkiem uprzejma, wypytywała mnie o różne ewentualne choroby, ale dopiero czytając broszurki w lekach dowiedziałem dlaczego o to pytała, w trakcie rozmowy wyglądało, że mój problem może wynikać z tych rzekomych chorób. Koniec końców - nie mam się o co doczepić. Zobaczymy jaki będzie wynik leczenia, mam nadzieję, że pozytywny.

TOTALNY SKRAZM - BABA POWINNA BYĆ OCHRONĄ W WIĘZIENIU NIE LEKARZEM CIEKAWE CZY PRYWATNIE TEŻ JEST TAK ODPYCHAJĄCA

TOTALNY SKRAZM - BABA POWINNA BYĆ OCHRONĄ W WIĘZIENIU NIE LEKARZEM
CIEKAWE CZY PRYWATNIE TEŻ JEST TAK ODPYCHAJĄCA

Kompletna porażka, gruboskórna, nietaktowna i wstrętna baba. Zdecydowanie odradzam!!!

nic dodac nic ująć - ocena sama mówi za siebie - p[rzypuszczam ze panią doktor na prywatnej wizycie stac by było na obrót o 180 stopni ku lepszemu