Nina Wołyniec

Najlepszy dentysta u którego leczę się od lat. Wspaniałe profesjonalne podejście.

Najlepsza pani stomatolog na świecie :)

Najlepsza pani stomatolog na świecie :)

LECZENIE KANAŁOWE, LECZENIE ZACHOWAWCZE, USUNIĘCIE KAMIENIA ITP. LECZĘ SIĘ U P. DOKTOR WOŁYNIEC OD WIELU LAT. LEPSZEJ DENTYSTKI NIE ZNAM I UWAZAM ZE TAKOWEJ NIE MA. POLECAM NA 150%

Leczy mnie żeby nie powiedzieć od dziecka ;) A dziś jestem już całkiem dorosła. Po wyleczeniu przez nią zębów - przez 10 lat nie było żadnych problemów. Zdecydowanie POLECAM.

Leczy mnie żeby nie powiedzieć od dziecka ;)

UWAGA!!! NIE POLECAM!!! Lekarka nie była w stanie założyć mi wypełnienia. Chociaż zgłosiłam się do niej bo ukruszyło mi się wypełnienie dokładnie w tym samym miejscu (jak widać inny lekarz był w stanie założyć wypełnienie)... Stwierdziła, że muszę usunąć ZDROWĄ 5-kę, która nie zmieściła się łuku i dopiero potem zgłosić się do niej na założenie wypełnienia. Założyła mi wypełnienie czasowe. Asystentka była masakryczna, non stop uderzała mnie ssakiem, wyjmując go mało nie rozerwała mi ust. Obie Panie z niezadowoleniem komentowały ile czasu straciły na mnie... Miałam wrażenie, że trafiłam do ...

UWAGA!!! NIE POLECAM!!!
Lekarka nie była w stanie założyć mi wypełnienia.
Założyła mi wypełnienie czasowe.
Obie Panie z niezadowoleniem komentowały ile czasu straciły na mnie... Miałam wrażenie, że trafiłam do fabryki, w której pracuje się na akord! Żenada!!!
Z całą odpowiedzialnością - N I E P O L E C A M!!!!!!!!!