Byłam u dr Oksany razy kilka i teraz nie muszę stresować się ani trądzikiem ani bliznami po nim. Mam skórę ładną i zdrową. Dr Zarewicz wytłumaczyła mi długo i namiętnie jak mam o skórę dbać. Od razu zapisuje się na kolejne wizyty, bo z terminami jest dosyć trudno. To jedyny mankament leczenia u niej, ale dzięki takim wpisom jak kogoś z jej konkurencji zaangażowanych na tym forum, być może uda mi się zapisać w dobrym terminie. Za komfort warto zapłacić!

Niestety pani Zarewicz nie spełnia w ogóle moich oczekiwań. Nigdy nie spotkałam się u lekarza z takim obcesowym, protekcjonalnym i niemiłym podejściem do pacjenta. Pani Zarewicz przez całą wizytę zwracała się do mnie na 'ty', była chaotyczna w swoich wypowiedziach i ignorowała to co miałam do powiedzenia (przy opisie produktów, których używałam do pielęgnacji twarzy sama sobie odpowiadała na pytania mi zadawane, aby potwierdzić swoją diagnozę, niestety odpowiedzi te znacząco mijały się z prawdą. Nie tłumaczyła na czym polega moja choroba, jedyne co zrobiła to dała mi ulotkę z jej opisem, który był bardzo powieszchowny. Zapisane leki nie przyniosły żadnych rezultatów. Wizyta trwała niespełna 15 minut (przy czym znacząco się opóźniła) i nie dała mi jakiejkolwiek wiedzy na temat mojej choroby. Ponadto pani Zarewicz zignorowała część moich bardzo dokuczliwych dolegliwości. Szczerze nie polecam.

od pani doktor nie dowiedziałam się niczego nowego. wizyta trwała dziesięć minut. chciałam zadać jeszcze tyle pytań, kiedy usłyszałam ''dziękuję, do widzenia''

Bardzo polecam, bo poświęciła mi bardzo dużo czasu, wreszcie powiedziała mi co mi jest i jak pozbyć się trądziku i blizn, których nabawiłam się przez innych. Miła i bardzo przejmuje się pacjentem. Znakomicie podziałały piling i dermobrazja. Mam super fajną skórkę i zła jestem na siebie, że nie szukałam dobrego fachowca wcześniej. Niedrogo, mile i bardzo skutecznie. spróbujcie

Witam, wizyta u pani dr Zarewicz nie spełniła moich oczekiwań. Pani doktor nie poświęciła mi dużo czasu, ciągle załatwiała jakieś swoje inne sprawy, musialam czekać 50 minut na wizytę!. Po wizycie (peeling - kwasy) nie widzialam zadnym efektow! W innym gabinecie medycyny estetycznej po takim zabiegu zawsze tuszczy sie naskorek, co jest naturalną reakcją.

Specjalista dermatolog dużej klasy. Bardzo kompetentna i świetnie zna się na skórze. Znakomicie leczy, zwłaszcza trądzik. Ma bardzo dobre efekty w leczeniu blizn po-trądzikowych oraz innych chorób skóry. Bardzo dobry specjalista w zakresie dermatologii estetycznej. Polecam ją zwłaszcza dla osób, które chcą odmłodzić swój wygląd oraz dopasować właściwą pielęgnację.