Olga Kłokowa

Irydolog

Bardzo polecam. Trafna diagnoza o przebytych chorobach i dolegliwościach, o których wcześniej nie wspomniałam. Profesjonalny dobór ziół i minerałów. Bardzo miła i konkretna Pani irydolog. Teraz czekam na rezultaty terapii.

Nie polecam Tendencyjna Wszystkim przepisuje to samo . Nie patrzy co potrzeba . tylko co w danym momencie ma do sprzedania

Nie polecam
Tendencyjna
Wszystkim przepisuje to samo .
Nie patrzy co potrzeba . tylko co w danym momencie ma do sprzedania

Z całego serca polecam. Wybrałam się na wizytę z sceptycznym nastawieniem „na pewno się nie pozna”. Po wizycie byłam totalnie zaskoczona. Pani Doktor bez przeprowadzenia wstępnego wywiadu wymieniła mi wszystkie możliwe dolegliwości/choroby, ktore mi towarzyszyły już od dawna. Pomogła również w doborze odpowiednich ziół na poprawę stanu zdrowia. POLECAM

POLECAM

Na mnie zrobiła wrażenie ogromne nic jej nie mówiłem co mnie boli a wymieniła wszystko tak szybko jak karabin maszynowy.... powypisywała mi medykamenty jeszcze nie wykupiłem ale mam brac te ziółka przez dwa miesiace i na wizyte kontrolną zglosic sie .napisze jak mi pomoga...

Bardzo dobry lekarz! trafna diagnoza. Pomogla mojej zonie. Polecam!

Bardzo dobry lekarz! trafna diagnoza. Pomogla mojej zonie. Polecam!

Jednym slowem wspanialy lekarz, trafna diagnoza i skuteczne leczenia. Niczego nie wypytuje stawia sama diagnoze.Polecam, bo warto, pomoze nawet w beznadziejnych stanach.

Wywiad jakie miałem operacje i w odniesieniu do tego stawia "diagnozę" choroby. Jeśli o czymś nie wspomniałem to było to samo zdrowie.Diagnoza moja i kilku moich znajomych specjalnie się nie różni choć mamy zupełnie inne dolegliwości ."odczytanie " z oka brzmiało jak wyuczona formułka.Wierzę w irydologię ale w tym przypadku to był kit.Niby irydolog ale boi się podać na stronie internetowej swoich danych kontaktowych. Nie wzbudza to zaufania . Gorąco NIE polecam.