lekarz Olga Łowicka-Strójwąs

Neonatolog, Pediatra

Spokojna, opanowana, grzeczna teraz takich ludzi najbardziej brakuje. Czy w szpitalu czy w gabinecie jest tak samo zaangażowana. Nawet jak zakończy badanie to dopóki nie opuści się gabinetu obserwuje dziecko, udziela informacji i leczy niezwykle skutecznie. Ustawiła mojemu dziecku dietę i wyszłyśmy z alergii już po 1.5 roku, a alergię miała na wszystko, nawet ja karmiąc dziecko piersią zostałam na wodzie i czerstwych bułkach cała reszta powodowała wysypki, rumienie i okropny płacz. TO DUSZA NIE CZŁOWIEK!!!!!!!!

Witam! Polecam gorącą! Miałam przyjemność spotkać się z Panią doktor dwa razy w życiu i były to momenty za które jej jestem wdzięczna i zawsze będę. W 2010 w czerwcu dzięki jej szybkiej i trafnej diagnozie uratowała nerki i życie mojej 6 letniej córki. Drugim razem, dwa miesiące pózniej była pediatrą przy porodzie moich blizniąt i znowu dzięki jej szybkiemu działaniu syn nie jest dziś niedotleniony, ma 3,5 roku i jest wszystko ok. To właściwy człowiek na właściwym miejscu. Zawsze jak patrze na moje skarby to jestem jej wdzięczna. Pozdrawiam

Nie rozumiem jak ludzie mogą ją chwalić. Dla mnie powinna ta Pani pójść na kurs dobrego wychowania, zależności międzyludzkich i funkcjonowania w społeczeństwie.

Pani doktor jest swietnym specjalista, naprawde potrafi kompleksowo zajac sie dzieciaczkiem, polecam goraco :)

Jest to lekarz do którego mam pełne zaufanie. Moje 2córy są pacjętkami pani doktor od dnia urodzenia, tym niemniej polecam szpital na tysiącleciu jako najbardziej LUDZKI I KOMPETENTNY w swoim działaniu.Moje wizyty nie są zbyt częste ale za każdym razem mogę liczyć na usługę na najwyższym poziomie!!!!

To jeden niewielu lekarzy (a moze jedyny) ktorego moge polecic z czystym sumieniem. Fantastyczne podejscie do dzieci, niezwykle zaangażowanie, fachowość. Moj 3letni synek nie zna innego pediatry i jest to jedyny czlowiek w bialym fartuchu, ktorego sie nie boi :) Fantastyczna kobieta, mozna jej zaufac, polecam wszystkim.