Olga Olechnowicz

Psychiatra

2,6
2,4

Dawno temu,gdy przyjmowała w przychodni była dobrą lekarką. Nie mogę powiedzieć,potem faktycznie chyba coś się zmieniło. Także moja opinia jest z okresu 1997.

Brak kontaktu z pacjentem, wątpliwe kompetencje. Traktowanie pacjentów chorych nerwowo jak niedorozwiniętych. Pazerność, brak realnej pomocy, dobra businesswoman, ale chyba czas pomyśleć w końcu o emeryturze - pieniędzy ma pani już chyba dostatek...

NIE POLECIŁABYM TEJ LEKARKI..:( JEST ORDYNATOREM NA ODDZIALE PSYCHIATRYCZNYM WIĘC CZESTO NIE MA CZASU DLA PACJENTÓW

Jest moim lekarzem prowadzacym od 16 lat, kompetentna, skuteczna w diagnozowaniu stanu chorobowego i leczeniu, pelna empatii, charyzmy

nie przychodzi punktualnie do pacjentów na wizyty.Nigdy nie ma czasu.Przestałam jej kupować bombonierki bo nie przedłużyła mi pobytu na odziele dziennym.Jest bardzo łakoma na prezenty.Oczekuje prezentów.Nie ma odpowiedniego podejścia do chorych.

Brak kompetencji, brak trafnej diagnozy, ta Pani potrafi trzymac pacjętów jak najdłużej, by tylko dostać pieniążki z NFZ'tu

Całkowity brak kompetencji,leczenie nie przynosi efektów

Całkowity brak kompetencji,leczenie nie przynosi efektów

ordynator oddzialu psychitrycznego olga olechnowicz stwierdzila u mnie schizofrenie paranoidalna ktora w moim przypadku ni mial miejsca oraz na rozprawie sadawej byla sklonna skierowac mnie na detencje z powodu choroby ktora nie istnieje znam wiele przypadkow osob u ktorych nieslusznie zostala stwierdzona schizofrenia paranoidalna w oddziale psychiatrycznym w dabrowie gorniczej. absolutnie nie polecam leczenia szpitalnego ewentualnie wizyte w poradni zdrowia psychicznego

Znakomity lekarz. Polecam wszystkim.

Znakomity lekarz. Polecam wszystkim.