Olga Olszewska

53,024995818,69553830693194106
olga.olszewska@op.pl

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.45
11 opinii

Dobry lekarz,kompetentna, cierpliwa i uprzejma. Dobrze tłumaczy chorobę i dobiera leki. Potrafi podnieść na duchu.

cóż mieliście Państwo szczęście. Mnie nie przyjęłą twierdząc że nie ma czasu. Córka jest po samookaleczeniu.

Doskonały lekarz, wspaniały Człowiek. Potrafi podnieść rodziców pacjenta na duchu, doskonała diagnoza i terapia. Dziekuje.

Pani Olga Olszewska spełniła wszystkie moje oczekiwania. Same zalety, nie minęła się z powołaniem.

Dobry,wspaniały lekarz, polecam.Od ponad roku uczęszczam na terapie i są tego wspaniałe efekty, podniosła mnie na nogi i mam nadzieję,że dzięki niej w końcu uwierzę w siebie !!

mam dzis syna ktory ma 17 lat....od dziecka mial problemy...urodzil sie z niedotlenieniem.ADHD ze znacznym deficytem uwagi do tego piroman i agresywny sposob bycia.Pani Olszewska wyprowadzila mojego synka na prosta dzis jest chlopcem zdrowym i o dobrym charakterze.zawsze znalazla tyle czasu dla nas ile bylo jam potrzeba....POLECAM I DZIEKUJE ZA WSZYSTKO. Mama Michala Nowaka

Pani Olga Olszewska to bardzo dobry lekarz, bardzo mi pomogła i polecam ją innym którzy potrzebują pomocy specjalisty psychiatry.

Jestem bardzo zadowolona z terapii u pani Olgi. Polecam każdemu kto ma jakies problemy ze sobą

kazdy lekarz to tez clowiek jednemu odpowiada drugirmu nie ja zaliczam sie do tych nie.

Szczerze polecam. Prowadzi moją terapię od około roku. Postępy są znaczące.

P. Olszewska jest bardzo dobrym specjalistą, Szczerze polecam!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny