lekarz Olga Olszewska

Psychiatra, Psychiatra dziecięcy

Najlepszy pschiatra i psychoterapeuta jakiego moglam poznac. Empatyczna, konkretna, kompetenta, madra zyciowo, nie narzuca, wspiera. Diagnozuje i dobiera leki na medal! Traktuje pacjenta jak czlowieka, slucha ze zrozumieniem i akceptacja. Najlepszy specjalista!!

Najlepszy specjalista!!

Najlepszy psychoterapeuta i psychiatra ever :-) bardzo pomogły mi spotkania z Panią Olgą. Jej spokój, ciepło, odpowiednie podejście - w zależności od mojego stanu ducha. Wizyty pozwoliły mi o niebo lepiej funkcjonować w życiu codziennym i lepiej sobie radzić z różnego rodzaju trudnościami. BARDZO polecam :-) Pani Olga to dobry człowiek i wysokiej klasy specjalista.

Pani Olga Olszewska jest bardzo dobrym lekarzem specjalistą. Oprócz kompetencji posiada wjątkowy dar kontaktu z ludźmi. Wyczuwa się, że swój zawód traktuje jako powołanie, w którym najważniejszy jest pacjent i pomoc jemu. Z wielki oddaniem traktuje swoją pracę i do każdego czowieka podchodzi w sposób indywidualny, wsłuchując się w jego potrzeby. Bardzo szczerze polecam Panią Olgę, jako lekarza o wyjątkowych walorach.

Kompletny brak profesjonalizmu. Leczy rutynowo. Przez jej "diagnozę" o ile można to tak nazwać moja depresja rozwinęła się do ogromnych rozmiarów. Mam zdiagnozowaną ciężką depresję lękową, o czym pani "pseudo-psychiatra" w ogóle nie wspomniała. Zaznaczę że jest ciężka ( miałam m. in. myśli samobójcze) właśnie przez źle postawioną diagnozę od samego początku. Przez 3 miesiące brałam złe leki, które zapisała mi pani "doktor" a jak dzwoniłam żeby się z nią skonsultować to z wielkim oburzeniem twierdziła że po pierwsze dzwoni się do niej po godzinie 20 a po drugie, że nie leczy przez telefon (dodam że z obecnym lekarzem mam stały kontakt telefoniczny o każdej porze). Zdecydowanie odradzam leczenie się u pani Olszewskiej. Jeśli naprawdę potrzebujecie fachowca to pani Olga zdecydowanie nim nie jest.

Pani Olga przy pierwszej wizycie była uprzejma... ale gdy tylko zapomniałam wykupić w porę recepty i przepadła mi jej ważność - zadzwoniłam do Pani Olgi w celu umówienia na szybką wizytę, ponieważ leki musiałam brać w sposób ciągły - zostałam przez telefon skrzyczana, że jestem nieodpowiedzialna itd. Było mi strasznie przykro - dlatego nie poszłam już do niej na żadną wizytę. To nie jest profesjonalizm.

To nie jest profesjonalizm.

Pani dr spoznila sie na wizyte. Druga wizyte takze wpuscila mnie pozniej. Generalnie nie powiedziala mi nic specjalnego.. miałem wrazenie, ze leci na kase-ustanowila 180 zl za wizyte czyli zwykle sluchanie a ja mowilem cytujac: prosze mowic cokolwiem o zyciu prywatnym.. a wizyta trwala jakies 40 minut.. zwyczajny wyzysk-to sie czuje, ze nie jest lekarz z powolania a dla kasy.. poza tym leki w ogole nie zadzialaly..

Po przeczytaniu opinii udałam sie na spotkanie z pozytywnym nastawieniem. Podczas całej wizyty odnosilam wrażenie iż niepotrzebnie zabieram czas Pani Oldze której nawet nie zależało zeby to ukryć. Nie obeszło sie bez pouczania i krytykowania. Wyszłam z wizyty cala rozstrzęsiona ze łzami w oczach. Do tego cena, mocno wygórowana jak na jakość spotkania. Wydaje mi sie, ze ilośc pozytywnych ocen i zapełniony grafik przesadnie połechtał dumę szanownej pani doktor.

Dobry lekarz,kompetentna, cierpliwa i uprzejma. Dobrze tłumaczy chorobę i dobiera leki. Potrafi podnieść na duchu.

cóż mieliście Państwo szczęście. Mnie nie przyjęłą twierdząc że nie ma czasu. Córka jest po samookaleczeniu.

Doskonały lekarz, wspaniały Człowiek. Potrafi podnieść rodziców pacjenta na duchu, doskonała diagnoza i terapia. Dziekuje.