lek. stom. Olga Olszowylek. stom. Olga Olszowy - zdjęcie profilowe

lek. stom. Olga Olszowy

Stomatolog, Ortodonta

Najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałem. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do pacjenta i pracy. Bardzo zaangażowana i to czuć od samych drzwi gabinetu. Nie sądziłem że da się lubić wizyty u stomatologa:) . Dla mnie zdjęcie aparatu to był bardzo smutny dzień xD

Początkowo ciężko o termin ale potem ok. Potwierdzam poprzednie opinie bardzo sympatyczna i kompetentna ortodontka. Po zdjęciu aparatòw dobrze wybieliła mi zęby i wymieniała stare na prześliczne nowe plomby. Polecam wszystkim ktòrzy chcą mieć troskliwego dobrego a przy tym przesympatycznego lekarza ! Pozdrawiam Zuzanna.

Leczyła mojego syna a teraz moją córkę. Leczenie syna miało trwać 2 lata a trwało 2,5. Wynik leczenia faktycznie rewelacyjny jesteśmy bardzo zadowoleni ale tym razem zgodnie z sugestią dr Olgi zdecydowaliśmy się na leczenie aparatami Damona i ku naszemu zdziwieniu leczenie dobiega końca przed czasem. Nie jest najtaniej ale warto. Sama dr Olga zgodnie z wcześniejszymi opisami. Zdecydowanie polecam! Piotr.

Do dr Olgi czekałam na termin 4 m-ce ale WARTAŁO!Przemiła osoba, czasami już się gubię czy chodzę bardziej na fajne spotkanie czy na leczenie, które "niestety" już się kończy... po 2 latach z mojego koszmarnego zgryzu mam tylko zdjęcia a znajomi proponują mi abym zagrała gdzieś w reklamie pasty do zębów :) bardzo polecam tego lekarza. Cudowna osoba i znakomity lekarz! Alicja.

bardzo polecam tego lekarza. Cudowna osoba i znakomity lekarz!
Alicja.

Ja i mój chłopak leczymy się u dr Olgi od ponad roku. Na początku trochę przeraziła nes cena leczenia aparatami Damona ale dr Olga bardzo fachowo i logicznie nas przekonała. Po roku zęby mamy proste i jeszcze 3 wizyty i koniec! Zdecydowanie polecamy dr Olge jako lekarza i przeuroczą osobę!!! Marta i Olek

Witam. Skończyłam leczenie u dr Olgi w wakacje. Jestem bardzo zadowolona. Miałam duży problem ze scieraniem zębów i bardzo pokrzywione u góry. 2 lata leczenia, przemiłe wizyty u zawsze uśmiechniętej doktor Olgi,która zrobiła znacznie więcej niż oczekiwałam. Moje 3 przyjaciółki którym poleciłam dr Olgę dziękują mi do dziś a ja dziękuję dr Oldze. Polecam tego kompetentnego, przesympatycznego lekarza! Aśka

Doktor Olga leczy moich synów. Jestem zachwycona co dzisiejsza ortodoncja może zrobić z dużymi wadami. Po 2 latach leczenia mogę powiedzieć tylko tyle: just do it! Fantastyczne wizyty zawsze przeprowadzone na 100% pomimo braku czasu, zawsze uśmiechnięta i życzliwa. Namawiam wszystkich znajomych. Za około pół roku kończymy leczenie. Dla nas zęby są już proste ale doktor Olga twierdzi że do ideału trochę brakuje. No cóż tak lubimy do niej chodzić że nie protestujemy..! Polecam!

Nigdy nie wierzyłem, że w wieku 32 lat mogę mieć jeszcze proste zęby. Dzisiaj dzięki doktor Oldze mam uśmiech od ucha do ucha :) zdecydowanie polecam tego lekarza. Cezary.

zdecydowanie polecam tego lekarza. Cezary.