Olga Strumpf-Komendzińska

Ginekolog, Ginekolog położnik

Nie polecam. Pani doktor powinna zostać ukarana za łamanie tajemnicy zawodowej. Miałam wątpliawą przyjemność przeżyć kilkanaście wizyt. Każda rozpoczynała się opowiadaniem historii chorobowych pacjentek, kilka razy były to pacjentki badane tuż przede mną, które widziałam w poczekalni, z którymi rozmawiałam chwile wcześniej. Strasznie mnie to dotykało, gdyż byłam w pełni świadoma przykrego niestety faktu, iż ja zapewne także jestem bohaterką/ofiarą „gabinetowych rozpraw” tej Pani. Pani Olga żyje własnym rytmem - na zadane pytania czasem odpowie, czasem nie, gdyż stwierdzi, że jest za mało czasu... podczas gdy zmarnowała go tyle na ...

Pani Olga żyje własnym rytmem - na zadane pytania czasem odpowie, czasem nie, gdyż stwierdzi, że jest za mało czasu... podczas gdy zmarnowała go tyle na snute przez siebie historie pacjentek...
Czasem nagle wybucha, zachowuje się opryskliwie, a człowiek zaczyna się zastanawiać o co tej Pani chodzi... i czy na pewno wszystko jest Ok...

Nie polecam zwłaszcza kobietom w ciąży - można przeżyć niesamowity stres, dowiedzieć się, że ciąża okalecza, a poród według tej Pani jest okrucieństwem, rzeźną i wszystkim co najgorsze dla kobiety...

Rozmowa o wszystkim i o niczym, nie szanuje pacjenta. Nazwisko komendzinski jest bardzo znane w lubaniu, to byli bardzo dobrzy lekarze, byc moze na tym bazuje pani doktor. Pani doktor nie jest z lubania. Tak szczerze nie polecam

na początku miałam bardzo dobre zdanie o niej, niestety zmieniłam je gdy przyszłam na wizytę jako ciężarna. Potraktowała mnie bardzo żle, bo ja sie spóżnilam (pomijajac fakt,ze u niej wiecznie sie czeka co najmniej godzine na wizyte), dala mi wyraznie do zrozumienia, ze nie przyjmie mnie na wizyte, bo w poczekalni czekaja na nia pacjentki na wizyty prywatne!!!!!!!!! to sie nazywa dyskryminacja!!!!!!!!

Polecam Panią Doktor w 100% Jest uprzejma, miła, zawsze porozmawia, wytłumaczy.. Wie ile jest w stanie zrobić, jeśli ma wątpliwości zasięga konsultacji zs specjalistami z branży.Bardzo dobrze i profesjonalnie prowadziła moją ciążę, uratowała ciążę mojej znajomej, poprzez wczesną diagnozę problemu i skierowała na odpowiednie leczenie. Doktor z powałaniem. Powinna jeszcze zrobić fakultet z psychologii, bo świetna z niej terapeutka :) Pozdrawiam ciepło :)

Najlepsza Lekarka pod sloncem. w razie potrzeby Przyjmowala mnie nawet pozno w nocy kiedy bylam w ciazy. Lekarz Godny polecenia!

Może jest miła ale nie polecam jej dla kobiet z poważnymi chorobami. Mało brakowalo a wysłałaby jedną dziewczynę na tamten świat. DZiewczyna miała ciąże pozamaciczną i nie potrafiła tego wykryć i leczyła ją na co innego. Mało tego bo po jakimś czasie pojawił się guz ropny na jajniku i miała brzuch pełny ropy a ona chciala ją ciąć gdzie poszłoby zakażenie i dziewczyna już by się nie obudziła z narkozy. Więc dziewczyny jeżeli macie też innego lekarza to idzcie do niego a nie do niej.

Świetna lekarka! Wie jak źle znoszę badanie ginekologiczne, jest delikatna i czuję się u niej bardzo komfortowo! Dokładnie wszystko tłumaczy i objasnia, odpowiada na pytania. Zawsze znajdzie czas, bywalo że przyjela mnie poznym wieczorem mimo ze nie musiała! Zdecydowanie polecam!!!

PANI DOKTOR JEST BARDZO DOBRYM LEKARZEM DLA MNIE MA ZAWSZE CZAS I JAK SIĘ NIE PODOBA KOMUŚ JEJ SPOSÓB BYCIA TO JUŻ JEGO SPRAWA.POZDROWIENIA DLA NAJLEPSZEJ DOKTÓR.RENATA Z BIEDRZYCHOWIC

BEZNADZIEJNA JEST TA KOBIETA! Wizyty u tej pani to starta czasu i pieniędzy... Wizyta polega głównie na opowieściach dziwnej treści o leczonych przez nią przypadkach (przy tym padały nazwiska poszczególnych osób niby mimochodem i w formie ciekawostki)... co było zupełnie nie na miejscu, świadczyło o braku szacunku do pacjentek i braku profesjonalizmu. O sobie i dręczących mnie dolegliwościach nie dowiedziałam się nic, nie dostałam żadnego skierowania na dodatkowe badania, za to otrzymałam receptę na luteinę. Do dziś nie wiem, po co mi była ta luteina (ale zapewne nie zaszkodziło, a receptę jakąś trzeba dać). Odradzam. Nie polecam!

Beznadzieja!Nie jestem zadowolona! Ta pani ma totalny brak szacunku dla drugiego człowieka!!!!!!!!!!!!