lekarz Olgierd Gilis

2,6
2,4

Zdziwiłam się bardzo czytając pozostałe opinie. Moja wizyta była bardzo przyjazna, badanie nie bolało, doktor był uprzejmy i wytłumaczył wszystko. Osobiście polecam

„Lekarz”, którego nie polecam żadnej kobiecie. Arogancja podczas konsultacji była totalna, chociaż najgorszy był egzamin cytologiczny, był niedelikatny i powodował ból i krwawienie. Mam nadzieję, że nikt inny nie będzie musiał przechodzić przez coś takiego.

Niestety odradzam tego lekarza. Przez całą wizytę milczy, na pytania odpowiada w aroganckim tonie-po wizycie musiałam sprawdzić w Google co znaczą rzeczy wskazane w opisie badania USG. Ta wizyta była poniżająca, zostałam potraktowana przedmiotowo i bez szacunku

Niestety odradzam tego lekarza.

ODRADZAM. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim brakiem profesjonalizmu. Lekarz zachowuje się jakby był w tym gabinecie za karę, jest niemiły, nieuprzejmy i traktuje pacjentki przedmiotowo. Nigdy więcej.

Nigdy więcej.

Lekarz pomylil chyba zawody,zero uprzejmosci,laskawie odpowiedzial "Dzien dobry",jak weszlam do gabinetu,poczym padly slowa ,"po co pani tu przyszla",zaniemowilam,jak mozna tak odezwac sie do pacjentki.Lekarz nie majac ,zadnych wynikow stwierdzil "marne szanse na ciaze,w tym wieku strata czasu".Dodam ,ze mam dopiero 39 lat,jak mozna stawiac jakiekolwiek diagnozy ,nie przeprowadzajac badan,ani nie majac ,zadnych wczesniejszych wynikow.Bylam tam pierwszy i ostatni raz.Nie polecam lekarza nie delikatny,badanie bolalo.Traktuje pacjentki z "góry",jakby zaklocaly jego dzien,a w koncu wybral zawod do pracy z ludzmi.

Byłam u Pana doktora 2x . Od pierwszej wizyty czułam się nie swojo bo Pan doktor nie tryska radością. Miałam USG ktore nigdy nie dostałam do ręki jak to powinno być. Doktor zawsze uważa że ma rację. Kiedy powiedziałam swoje zdanie: że to co mi przepisał nie działa i nie chcę się czuć jak królik doświadczalny a wręcz po tym pogorszyły mi sie wyniki krwi lekarz podniósł głos i stwierdził że jak mi się nie podoba to mogę iść gdzieś indziej i czy jestem mądrzejsza od niego. Ciekawe że tydzień po odstawieniu hormonów nagle polepszyły mi się wyniki krwi. Lekarz chciał obym brała jeszcze silniejsze leki. Panie doktorze.. Czy uważa Pan że bycie aroganckim sprawi że będzie Pan lepszym lekarzem? a może powinien Pan zejść na parter i przeczytać napis na głównej ścianie? Nie chcę twierdzić że nie ma Pan kwalifikacji ale chyba jest już Pan zbyt zmęczony tym zawodem..

Badanie USG u tego typa to strata czasu. Zero informacji, brak kultury osobistej i podejścia do pacjenta. Po naszej wizycie z żoną stwierdziliśmy że to była kompletna strata czasu. Naprawdę nie polecam tego typa. To nie lekarz a raczej operator sprzętu USG. Radzimy omijać szerokim łukiem i poszukać prawdziwego specjalisty z powołania.

Byłam u Pana doktora dwa razy. Stwierdziłam, że pójdę drugi raz i dam mu szansę. Niestety tak jak za pierwszym razem podejście do pacjentki okropne i lekceważące. Pretensje, że przyszło się na wizytę. Musiałam o wszystko dopytywać, lekarz nic nie mówił od siebie. Szkoda czasu na wizytę u tego lekarza. Musiałam się umówić do innego, aby uzyskać potrzebne informację na temat dziecka.

Najlepszy ginekolog. Cierpliwy, rzetelny, sympatyczny. Gabinet bardzo przyjemny dla pacjentów. Panuje tam atmosfera spokoju i intymności. Polecam jak najszybciej.

Pan zdecydowanie minął się z powołaniem. Pracuje w tym zawodzie chyba za karę. Trafiłam do niego na dyżur, gdy jeszcze pracował w jednym z trójmiejskich szpitali, lata temu, ale trauma z tego spotkania ciągnęła się za mną przez długi czas. Prawdę mówiąc dziwię się, że pomimo tylu tak nieprzychylnych opinii na temat jego pracy i kwalifikacji nadal ma prawo wykonywania zawodu i nadal ktoś go zatrudnia.

Pan zdecydowanie minął się z powołaniem. Pracuje w tym zawodzie chyba za karę.