dr n. med. Pascal Eechout

Moja rodzina korzysta z opieki Pana Doktora od prawie 30 lat. To świetny lekarz - uważny, wrażliwy, o bardzo wysokich kompetencjach i kulturze osobistej. Zdecydowanie polecam.

Ze wsparcia i usług Pana Doktora Pascala korzystam już od nieco ponad 5 lat, najczęściej w ramach wizyt domowych. Bardzo chciałbym pochwalić duże doświadczenie, rzetelne podejście oraz przede wszystkim konkretne i szybkie wdrożenie leczenia. Możliwość wizyty w domu naprawdę ratuje w wielu sytuacjach, gdy nie jest się na siłach dotrzeć do gabinetu. Przede wszystkim chciałbym pochwalić fantastyczne podejście do mojego syna, pan doktor był bardzo cierpliwy i spokojny, a synek się dzięki temu nie bał. Polecam!

Doctor is very nervous, he is not polite, I would even say he is rude, when I called him, he couldn't normally explain anything regarding my question about the medical certificate he supposed to issue as he has a cooperation with Belgian embassy in Warsaw, he promised to send SMS with all information, but I didn't receive any SMS from him, and also when I asked him if I can make an appointment, he finished the phone conversation saying: "No, no, no, I don't have time, goodbye!". I hope the Embassy of Belgium will reconsider cooperation with such a doctor!

Polecam!!! Lekarz przede wszystkim nie panikuje tak jak w przypadku innych lekarzy, polecam do prowadzenia ciąży!!!

Lekarz calkowicie sie nie nadaje do prowadzenia ciazy, nie lubi utrzymywac kontaktu przez telefon...Nie polecam!

Swietny lekarz, ogromna wiedza, rozsądek i kultura osobista.

Swietny lekarz, ogromna wiedza, rozsądek i kultura osobista.

Bardzo mądry,rozsądny człowiek. Polecam.

Bardzo mądry,rozsądny człowiek. Polecam.