dr n. med. Patricia Deręgowska-Nosowicz

Ortodonta, Stomatolog

WYBIERZ KOGOŚ INNEGO!!! Bardzo nie polecam! Podejście do pacjenta, poszanowanie drugiego człowieka na bardzo niskim poziomie!!! Na początku miła, ale z biegiem czasu jej podejście do pacjenta się zmienia, dla tej Pani pacjent jest tylko czymś w rodzaju krowy z której można doić pieniądze, a nie człowiekiem. Po długotrwałym leczeniu mojego dziecka u tej kobiety jesteśmy traktowani jak idioci (sama zachowuje się w sposób bardzo zarozumiały i narcystyczny), a czas oczekiwania na wizytę mimo wcześniejszego potwierdzenia i punktualnego przyjścia to od 30 min. do nawet godziny!!!

Jestem bardzo zadowolona z pracy Pani doktor. Nosiłam aparat 3 lata . Zęby mam proste. Aktualnie mam aparat retencyjny i nic się z nimi nie dzieje.Cenięe Pania doktor za fachowe podejście do pacjenta i spokój z jakim odpowiada na pytania. Z całego serca polecam.

Pani Nosowicz nie poświęca dużo uwagi pacjentowi ani nie informuje o przebiegu leczenia-nie usłyszy się od niej wskazówek, rad czy spostrzeżeń. Pacjent nie wie na czym stoi.

Jestem bardzo zadowolona.Chodzę z córką(ma aparat) i z sobą(tragedia z natury).Jesteśmy zawsze wyczerpująco poinformowane co się dzieje i jak będzie wyglądało leczenie i kiedy bedą widoczne efekty. A do pacjenta z wpisu wcześniej : trudno oczekiwać, aby po kilku latach po zdjęciu aparatu i bez bieżącego nadzoru,zęby były proste:) pozdrowienia dla Pani Doktor

Nosiłam aparat przez trzy lata.Mialam po sciagnieciu ladne zabki,ale minelo piec lat od tego czasu,a zeby zaczely mi sie wykrzywiac.Nie wieam co dalej?Mam zakladac kolejny aparat i placic tyle pieniedzy skoro kosztow leczenia nie jestem w stanie zliczyc.Nie po to nosilam aparat tyle czasu,zeby teraz miec krzywe zeby.Takze jesli chodzi o skutecznosc tej panito raczej srednio...

bardzo dobry lekarz, od 12 lat jestesmy jej pacjentami

bardzo dobry lekarz, od 12 lat jestesmy jej pacjentami

Super wizyta, polecam. Mila atmosfera i profesjonalne podejscie do pacjenta.

Super wizyta, polecam. Mila atmosfera i profesjonalne podejscie do pacjenta.

Po pierwszej wizycie w celu ustalenia leczenia ortodontycznego byłam zadowolona z profesjonalnego podejścia. Pani doktor zrobił odciski szczeki, otrzymała ode mnie wykonane wcześniej wymagane zdjęcia rtg. Prosiła o umówienie się na wizytę na przyszły tydzień. Tak zrobiłąm, ale co sięokazało, że Pani doktor nie przygotowała planu leczenia i udzieliłą mi informacji, że będe musiala nosci aparat staly przez 2 lata (mam 30 lat i tyle to wiem sama bez jej konsultacji). Powiedziala, ze jest nie przygotowana bo nie zdazyla opracowac planu leczenia, ale oczywiscie za 4 minuty rozmowy musialam zaplacic 150PLN! skandal!!!

Pani Patrycja jest miła i uprzejma.Pamiętam że miałam różne doświadczenia z dentystami (strach):).Ona jest bardzo dokładna i zawsze chce by pacjent czuł się komfortowo, ustala z nim np. przy borowaniu kiedy będzie miał "przerwy", czas "wiercenia" itd.Trzeba też przyznać, że dba o dobro pacjenta; gdy zobaczy, że coś się dzieje to od razu to mówi i już chce działać, a nie czeakać aż problem będzie się "rozrastał".Uwielbiam ją za to!

Stomatolog godny polecenia! Dzięki Pani doktor przestałem bać się dentystów i mam zdrowe zęby. Naprawde polecam bo jest miła, uprzejma, objasnia i nie podejmuje leczenia bez zgody pacjenta. Wszyscy moi znajomi się tam leczą.